Naksan Plastik İş Başvurusu

Sorumluluklarını paylaşan, takım ruhuna sahip olarak faaliyet gösteren yöneticileri ile, hizmetini sürdürmektedir. Naksan Plastik 3000’den fazla çalışana sahip olarak en iyi hizmeti sürdürmek için sürekli olarak çalışmaktadır. Bu hizmet ile, uluslararası bir kalite ve standart ölçülerine uygun olan hizmeti sağlayarak, sürekli olarak gelişmektedirler. Yenilikçi adımlarıyla çalışmalarını sürdüren Naksan Plastik, her zaman memnuniyet içeren bir yaklaşımı barındırmaktadır. Bunun için müşterilerine, işbirliği içerisindeki tüm kuruşlar ve kendi bünyesindeki bayilerinde, Güvenilirlik, Devamlılık, Saygınlık Simgesi olma kavramlarını 3 ana temel ilkesi olarak kabul etmiş ve çalışmalarını buna uygun olarak sürdürmektedir.

Global pazardaki en son gelişmeleri, sistematik ve düzenli bir şekilde takibini yapan Naksan Plastik, zamanlama kavramına etkili bir şekilde uyarak bu gelişmeleri kendi bünyesine aktarmakta ve daima yenilenmeyi sürdürmektedir. Başarılı adımlarının ardı ardını kesmeyecek bir şekilde devam ettirerek kuruluşundan bu yana, müşterilerinin istek ve taleplerine göre bir hareket çizelgesi üzerinde hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra birlikte çalıştığı firmalara herhangi bir şekilde ölçek ayrımı gözettirmeden, kaliteli hizmet anlayışını sürekli olarak aynı çizelgede devam ettirmektedir.

Naksan Plastik ayrıca, kaliteyi sürekli olarak sağlama, yüksek standartlara sahip bir üretimin gerçekleştirilebilmesi için Ar-Ge çalışmalarına da büyük yatırımlar yapmaktadır. Sürekli bir gelişme, verimliliğin arttırmasını kendisi için bir ilke edinerek, çalışmalarını her zaman için sürdürmektedir.

Naksan Plastik İletişim Bilgileri
Adres; 1. Organize Sanayi Bölgesi 18 Nolu Cadde, No : 13 GaziantepNaksan Plastik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Naksan Plastik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Naksan Plastik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ