Naksan Holding İş Başvurusu

Naksan Holding’in geçmişi 1940 yılına dayanmaktadır. O dönemlerde, Mehmet Nakıpoğlu’nun kurmuş olduğu toptan hırdavat ve attariye mağazası ile hizmete başlamıştır. Gelişen hizmet kalitesi ile 1960 yıllarında Nakıpoğlu Ailesi, Polietilen Film ve Sera Örtüsü pazarlamaya başlamıştır. Bu pazarlama faaliyetleri ise, Naksan Holding’in temellerinin ilk atılmaya başlandığı girişimleri oluşturmaktadır. Naksan Holding’in temellerinin atılması ve gelişmesinin ardından Türkiye dahil olmak üzere uluslararası bir alana açılmış ve üretici firma olarak faaliyet alanını genişletmiştir. Bugün uluslararası alanda hizmeti bulunan Naksan Holding, Plastik Ambalaj, Tekstil, Bilişim, Lojistik alanlarında hizmetini en iyi bir şekilde sektörün lideri olarak sürdürmektedir. Ayrıca Naksan Holding Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları arasında yerini alan önemli bir yapıya da sahiptir. Bünyesinde, pek çok önemli markaları barındırarak, Türkiye’ye değer katma yolunda önemli başarıları da sürekli olarak izlemektedir. Özellikle Naksan Holding 7000 bin çalışana sahip olarak, Türkiye ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

Naksan Holding’in diğer bir başarısı da 5 kıta üzerinde 140 ülkeye sağlamış olduğu ihracattır. Bu bakımdan dünyada ve Türkiye’de önemli bir mevkiye de sahip olmuştur. Dünya üzerinde tanınan ve bilinen bir marka olan Naksan Holding, yatırımlarını sürekli olarak arttırmakta ve faaliyet alanını başarılı bir şekilde genişletmektedir.

Naksan Holding İletişim Bilgileri
Adres; 1. Organize Sanayi Bölgesi 83118 Nolu Cadde No:6 Başpınar / Şehitkamil Gaziantep

Tel.: +90.342 211 21 21

Naksan Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Naksan Holding firmasında kariyer yapabilirsiniz. Naksan Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. levent akarsu dedi ki:

    10yili askin suredir soforum makam sofuru olabilir personel tasima olabilir isimde profosyenelim src2 psiko teknik ve e ehliyetim var isine bagliyimdir bilginize arz ederim

BİR YORUM YAZ