Nako İş Başvurusu

Nako 1962 yılında kurulmuştur. El örgü ipliği sektöründe lider bir kuruluş olarak hizmetini sürdürmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ve üretimleri sayesinde sürekli olarak gelişmektedir. El örgü ipliği sektöründe ayrıca, ORMO tesislerinde üretimi yapılmaktadır. ORMO tesisleri, dünyanın en büyük kapasitesi ve üretim hacme sahip olan bir tesisidir. İhtiyaca ve talebe uygun olarak, her zevke, pek çok kitleye 50’den fazla renk üzerinden, el örgü ipliği satışı sunmaktadır. Her dokunuşa hitap eden bir üretimi sayesinde bugün en çok tercih edilen el örgü ipliği markası olmaktadır.

ORMO Yün İplik A.Ş, Türkiye ve dünya pazarında başarısını kanıtlamıştır. Ayrıca, Türkiye ve dünya pazarında, yaratıcılık, yenilikçiliği ile saygınlık unsurunu kanıtlamış olan, bir başarıya sahiptir. Know how deneyimini bünyesine kazandırmış ve global trendler üzerindeki başarılarını NAKO ile bütünleştirmiştir. Bu sayede NAKO, Türk hanımlarının gözdesi olacak, her zaman memnun kalacakları ve pek çok renk çeşidini bulabilecekleri bir el örgü ipliği üretimini sağlamaktadır. Her biri şık, kaliteli ve renklerden oluşan el örgü iplikleri, talebin sürekli olarak artmasının da bir diğer göstergesi olmaktadır.

Bugün hala Nako’nun sektördeki liderliğini ve müşterileri üzerindeki güveninin sürdürülmesini, değişmeyen ürün kalitesi, renklerin canlılığı ve çeşitliliğinden ve el örgü ipliklerinin kalitesine borçludur. Yıpranmadan, bozulmadan, ilk alındığındaki gibi aynı yumuşaklığa ve sıcaklığa sahip olan Nako el örgü iplikleri, sektördeki zirvenin temel nedenini açıklamaktadır.

Nako İletişim Bilgileri
Adres; Merkez Mah. Bağlar Cad. No:14/B Kağıthane OfisPark 34406, Kağıthane, İstanbul

Tel: (0212) 482 17 44

Nako Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nako firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nako insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. EMRAH dedi ki:

    merhaba satis temsilcisi bolumunuzde RUSCA dile halen ihtiyac varmi.bir defalina mahsus ukrayna bayilerinizin tercumanlihini yapmistim.

BİR YORUM YAZ