Nakış Gıda İş Başvurusu

1995 yılından beri hizmette olan Nakış Gıda, tüketicilerin memnuniyetlerini kazanacak bir hizmet vermektedir. Bu hizmetinde, toptan ve perakende ürünlerin, Pazarlamasını, Satışını, kaliteden ödün vermeyecek bir şekilde en iyi fiyatlar ile sunmaktadır. Bu sayede Nakış Gıda, kendi sektöründe yer alan çalışmaları neticesinde, tüketicilerin beklentilerini doğru bir şekilde karşılayan bir hizmet sağlamaktadır.

İstanbul’da merkezi bulunan Nakış Gıda, geniş bir hizmet ağına sahip olarak varlığını sürdürmektedir. Türkiye geneline yayılan 246 şubesi ile, ürünlerini kaliteli bir şekilde müşterilerine göndermektedir. En iyi satış prensibi ve deneyimli personelleri ile sürekli olarak memnun kalınan bir hizmet vermektedir. Bünyesinde 48 marka bulunan Nakış Gıda 600’dan fazla ürün çeşitliliğine sahip olarak, tüketicilere uygun fiyatlarda kaliteli ürünlerin satışını yapmaktadır.

Emin adımlar ile hareket eden Nakış Gıda, temiz ve kaliteli gıdaların herkesin mutfağında olması gerektiğini düşünen bir misyon edinmişlerdir. Bunun için, Nakış gıda gönül dostu ve büyük ailesi ile, her zaman için müşterileri için kaliteli hizmet vermeyi sürdürmektedirler. Bugün müşterilerine; Kaliteli, Güvenilir, Hızlı, En uygun fiyatları barındıran bir misyon ile hareket etmekte ve bunu gerçekleştirmektedir. Vizyon sahibi olarak ise Nakış Gıda, Türkiye ve dünya üzerinde lider sıralarda yer alan gıda şirketlerin arasına girmeyi ve bünyesindeki eşsiz lezzetlerin tümünü, tüm mutfaklara yansıtmak ve tanıtmak istemektedirler.

Nakış Gıda İletişim Bilgileri
Adres; Tepe ören Mah. Eski Ankara Asfaltı Üzeri No: 136/D Akfırat Tuzla / İSTANBUL

 

  • Tel: +90 216 304 02 93
  • E-posta: bilgi@nakisgrup.com

 

Nakış Gıda Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nakış Gıda firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nakış Gıda insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Sinan koç dedi ki:

    Selam aleykum değerli nakis gida temsilcileri sizinle calismaktan mutluk ve gurur duyarim sizinle calismak istedigimi belirtmek istediginiz en kisa zamanda gelip görüşmek isterim ismim sinan erzurumluyum istanbul arnavutköy de yaşıyorum forkliftoperatoruyum sertfikam var siz dilersiniz esimle evimle gelip yerlesip nakis gida elamani olarak calismak isterim ilginize duyurulur tesekkurler Allaha Emanwt olun….

  2. Zekeriya yokuş dedi ki:

    Nakış gıda bünyesinde ist anadolu yakasında görev almak istiyorum e sınıfı ehliyetim var dağıtım yapabilirim

BİR YORUM YAZ