Nakiboğlu Bilgi Hastanesi İş Başvurusu

Kalite politikası, sağlık hizmeti ve hastaların bakımları konusunda önemli çalışmalar içerisinde yer alan Nakiboğlu Bilgi Hastanesi, sağlık konusunda önemli başarılar elde etmiştir. Hastaların talep ve beklentilerine en uygun bir şekilde çalışarak, sağlık hizmeti konusunda tam donanımlı bir hizmet sunmaktadır. Günün her zaman için sağlık konusundaki gelişmelerini takip ederek bünyesine katmakta ve doğru bir sağlık hizmetini verebilmek için çalışmaktadır. Her zamana için doğru teşhis yöntemlerine kullanarak buna uygun tedavi yöntemlerini sunmakta ve kayda değer bir sağlık hizmetini sunmaktadır. Beklentilere uygun olarak, bugünün teknolojilerini sağlık hizmetinde kullanan Nakiboğlu Bilgi Hastanesi, başarılarını bugün devam ettirmekte ve sürekli olarak sürdürmektedir.

Kaliteli bir sağlık hizmeti için Nakiboğlu Bilgi Hastanesi, zamanında sağlık hizmetini doğru bir tedavi yönlendirmesi üzerine göstermektedir. Hastalara verilen hizmetine doğru bir şekilde vererek, en uygun koşulları yerine getirme üzerine çalışmaktadır. Gerekli bilgilendirmelerden, tedavi uygulamalardan ve sağlık çalışanlarından, hastaları mahrum etmeden, kalite ilkesine esaslı bir çalışma göstermektedir.

Tedavi odaklı bir hizmet vererek, Hastaların beklentilerine uygun olan doğru bilgilendirmeye sahip sağlık hizmeti sunarak, Hastaları mağdur eden tüm etmenlerden uzak durarak, Kaliteli hizmet politikasını benimsemiş bir sağlık hizmetini vermektedir. İşletmecilik hizmetlerine göre, uygun maliyet, estetiklik ve fonksiyonellik ilkelerine uygun olan bir ilkeyi edinmiştir. Asla hastaları mağdur edecek, onları gereksiz ve yükü ağır masraflarla boğacak kandırmaca bir sağlık hizmetini sunmamaktadır.

Nakiboğlu Bilgi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Ahmet Dede Mh. Yaren Sok. No: 5 Karatay Merkez, Karatay, Konya

Telefon: +90 332 235 45 00
Telefon: +90 332 221 55 00
Faks: +90 332 235 67 86

e-Posta: konyadhs20@saglik.gov.tr

Nakiboğlu Bilgi Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nakiboğlu Bilgi Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Nakiboğlu Bilgi Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Meliha Okur dedi ki:

  Merhabalar? hastanenizde tıbbi sekreterlik yapmak istiyorum.. Teşekkür ederim

 2. Sema Adibelli dedi ki:

  Hastanenizin biyokimya patoloji mikrobiyoloji genetik histoloji labaratuvarlarinda çalışmak istiyorum. ..
  SDÜ biyoloji ezunuyum üstün başarı belgem ve fakülte 3.lük belgem var.
  SDÜ fen bilimlerinde yüksek lisans yapiyorum
  Mikroskop deneyimim var…

 3. MehmetAli Çelikten dedi ki:

  Komek de hasta ve yaşlı bakım refakatçi kursuna gidiyorum hastanenizde çalışmak istiyorum ayrıca kendi iş yerimde de terzilik yaptım benim için iki iş de olabilir cevabınızı bekliyorum 05340352878

 4. muhammet dedi ki:

  Mutlu günler hastanenizde calısmak istiyorum temizlik portoy ve ameliyat teknisyenligi yaparım.

BİR YORUM YAZ