Nadir Metal İş Başvurusu

Nadir Metal 1967 yılında kurulmuştur. Kurucusu Nadir Tütüncü önceleri, 150 m2 alanda kuyumcu ramatı işletmek üzere atölyesini açmış ve sektördeki ilk kez yerini almıştır. Sürekli olarak süren çalışmalarının da ardından 1975 yılında, piyasa için kıymetli bir metal rafinasyonuna başlamıştır. Bu çalışmaları ise 1985 yılına kadar düzenli olarak sürmüş ve faaliyetleri devam etmiştir.

1985 yılında Nadir Ticaret kurulmuştur. Kapalıçarşı içerisinde verilen ilk hizmet, kıymetli metal ticareti olmuştur. Zamanla gelişen talep, büyüyen iş hacmi ve gelirlerin ardından, Nadir Metal Rafineri San. Tic. Ltd, 1993 yılında kurularak hizmete açılmıştır.

Talebin hızlı bir şekilde artması, Nadir Metal üretiminin kalitesi gibi etmenler, yatırımların daha büyümesini sağlamıştır. Talebi karşılamak için atılan adımlar sonrasında 3 yıl sonra 1996’da Türkiye’de ilk altın rafinerisinin temellerini atmıştır. Yine bunun ardından 3 yıl sonra 1999’da, Alman Degussa firması ile bir anlaşmaya gidilerek ortaklık bağlanmıştır. Bu ortaklık karşılığı olarakta, know how teknolojisi üzerinde bir işbirliği sağlanmıştır. Bunun ardından ise Nadir- Aligemina isimli bir şirket hayata geçirilmiştir.

Çok geçmeden 2001 yılında şirketin tamamını satın alarak Nadir Metal Rafineri A.Ş olarak hizmetine devam etmiştir. 2002 yılında önemli bir yatırım gerçekleştirerek, faaliyetlerini arttırmış ve hizmet kapasitesini arttırmıştır. Nadir Metal bugün, Ramat, Altın, Gümüş, Paladyum, Atık dönüşümü, Laboratuvar hizmetleri, Rodyum üretimlerinin alım ve satımı gerçekleştirmektedir.

Nadir Metal İletişim Bilgileri
Adres; Yenibosna Merkez Mah. Ladin Sok. No:4 Atölye Blok Zemin Kat 015 Bahçelievler İstanbul

Tel: 0 212 603 09 67
Faks : 0 212 603 09 72
E-posta : info@nadirmetal.com.tr

Nadir Metal Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nadir Metal firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nadir Metal insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ