Nadir Döviz İş Başvurusu

1997 yılında hizmete başlayan Nadir Döviz ve Kıymetli Maden A.Ş, İstanbul Altın Borsasının 076 nolu üyesidir. Ayrıca, ISO 9001 belgesine sahip olan Türkiye’nin ilk ve tek döviz bürosu olarak hizmet sağlamaktadır.

Nadir Döviz genel anlamda vermiş olduğu hizmetinde; Kıymetli metallerin, altın, gümüş, rodyum, paladyum alım satımı, Hurda altınların 14-18- 22 ayar ve takozların has altın ile değişimi, Osmanlı, has, ziynet darphane mamullerinin alım ve satımları, Döviz alım satımı, sağlamaktadır. Nadir Döviz, Nadir Metal tarafından üretilen birçok ürünün Türkiye’ye satış ve dağıtımını yapmaktadır. Ayrıca İstanbul Altın Borsasındaki, sıralamasında, %10’luk bir paya sahiptir. Genel olarak faaliyetlerini en etkin ve sistemli bir şekilde sürdürerek, her türlü döviz alım ve satımını sürekli olarak gerçekleştirmektedir. Nadir Gold gramlık yuvarlak ve külçe, altın alım satımı ve buna ek olarak, hediyelik altın, gramlık gümüş, ziynet altın satışlarını da sürdürmeye devam etmektedir.

Türkiye’de önemli bir hizmete sahip olan Nadir Döviz, Türkiye’nin ekonomisine de katkı sağlamaktadır. Nadir Metal tarafından gerçekleştirilen, Nadir Metal’in Kız Kulesi, Ekim fuarında en ilgi çekici öğelerden bir tanesi olmuş ve 4 gün boyunca sergilenmiştir. Ayrıca, T.C Valiliği içinde Nadir Metal tarafından özel olarak altın üretilmiştir. Özel günler ve başarıların bir karşılığı olarak verilecek olan bu altınlar, özel sertifika ile Nadir Metal tarafından üretilmiştir.

Nadir Döviz İletişim Bilgileri
Adres; Büyük Çarşı, Aynacılar Sk. No:28, İstanbul

Tel: +90 212 528 50 34 – 444 5 99

Nadir Döviz Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nadir Döviz firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nadir Döviz insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ceyhun ÖZCAN dedi ki:

    Merhaba, döviz sektörü kökenliyim. İyi derecede İngilizce ve Orta seviye Yunanca biliyorum. Nadir Kuyumculuk (Döviz’de) çalışmak istiyorum.

  2. hasan dedi ki:

    Merhaba ben kapalı çarşıda 9 yıl atölyede çalıştım. Firmanızda çalışmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ