Nace Makina İş Başvurusu

Nace Makine 1957 yılında faaliyete başlamış olan Türkiye’nin önemli bir kuruluşu olmaktadır. Önemli ve öncü kuruluş olmasının en önemli özellikleri, endüstriyel tesis, inşaat, madencilik ve makine üretimi konusundaki başarılı hizmetinden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle Türkiye’de önemli bir yere gelen ve sektörde önemli bir yere sahiptir.

Nace Makina, şirketler topluluğu olarak hizmetini sürdürmektedir. Başarılı çalışmaları ve uluslararası alanlardaki standartlarıyla, bugün kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Üretim faaliyetleri ise NACE Makine Sanayi A.Ş, Satış ve pazarlama faaliyetleri olmak üzere yurtdışı temsilcilik hizmetleri NACE Pazarlama ve Ticaret A.Ş tarafından sürdürülmektedir. Genel olarak belirli bir standart üretim çizelgesi, Yol, İnşaat ve Madencilik alanlarında kullanılabilmesi için makinalar ve tesislerin üretilmesi üzerinedir. Buna ek olarak hizmet kapsamında ise endüstriyel çalışmalar için mühendislik hizmetleri de bulunmaktadır. Komple ya da kısmi olarak anahtar teslimi üretim tesislerini yapmaktadır. Ayrıca çağdaş tüm teknolojik gelişimlere uygun olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

TSE, ISO 9001 Kalite güvence belgelerine sahip olarakta bugünkü varlığını, en iyi biçimde korumaktadır. Kaliteli hizmetiyle, beklentileri karşılayarak, modern makinalara, uzman, deneyimli, dinamik ve tecrübeli teknik bir kadroya sahiptir.
Nace makina bugün sağladığı kalıcı güveninin nedeni kaliteli üretimidir. Bu kaliteli üretimin yanı sıra, satış sonrası servisi ve yedek parça hizmetlerini de en etkili bir şekilde sağlamaktadır. Bu sayede beklentilere uygun oalrak bir çalışma prensibine sahip olarak, dünyanın pek çok bölgesinde yaklaşık 400’e yakın bir tesis ihraç etmiştir.

Nace Makina İletişim Bilgileri
Adres; 1. Organize Sanayi Bölgesi Batı Hun Caddesi N0:7 PK 51 06930 Sincan / Ankara

 

  • Tel: +90 312 267 00 39
  • E-posta: nace@nace.com.tr

 

Nace Makina Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nace Makina firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nace Makina insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ