myTECHNIC İş başvurusu

2008 yılında kurulan myTECHNIC, Sabiha Gökçen Uluslar arası Havalimanı’nın içerisinde yer almakta olan büyük bir markadır. Türkiye’de bulunan havayollarının yanı sıra aynı zaman’da Afrika, Ortadoğu, Rusya ve Avrupa havayollarında da önemli bir partner görevi görmektedir. Kurulduğu günden beri sürekli olarak kaliteli bir çalışma prensibi ile faaliyetlerini sürdüren myTECHNIC, Kasım 2010 senesinde, dünyanın en büyük şirketler gruplarından birine sahip olan Hainan Group Co. Limited (HNA) firmasının bünyesine katılarak büyümeye devam etmiştir. Çin’in en büyük firmalarından biri olarak bilinen HNA Şirketler Grubu, modern servis endüstrisindeki operasyonları ile bilinmekte olan öncü ve ülkedeki lider firmalardan biri olarak faaliyetlerini dünya üzerinde sürdürmektedir. 40.000.000.000 $ (40 Milyar Dolar) üzerinde bir ciro ve sermayeye sahip olan HNA Şirketler Grubu, Çin’in Haikou kentinde bulunan merkezi tesisinden yönetilmektedir.

myTECHNIC hangarları yaklaşık 60.000 m2 alan üzerine kurulu olup, 3 katlı modern bir mimari tesisine sahiptir. 24.800 m2 alan üzerine kurulu olan tesisin atölyesi, ofisleri ve depo alanları bulunmaktadır. Bunların yanı sıra 6.000 m2 alan üzerine de motor atölyesi olarak faaliyetleri sürdürülmektedir.

2008 yılının Ağustos ayında almış olduğu EASA (Part 145) adlı yetki ile birlikte ciddi bir marka değeri kazanan myTECHNIC, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 sertifikalarına sahiptir. Ek olarak son faaliyetleri ve girişimleri üzerine SHGM tarafından sağlanan SHY/JAR-147 bakım eğitim organizasyonu olarak yetkilendirilmiş ve bu doğrultuda dünya üzerinde önemli bir marka olma yolunda çalışmalarına devam etmiştir.

myTECHNIC İletişim Bilgileri
Adres; Sabiha Gokcen International Airport 34912, Pendik – İstanbul

myTECHNIC Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda myTECHNIC firmasında kariyer yapabilirsiniz. myTECHNIC insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. saffet dedi ki:

    Isbasvurusu icin

BİR YORUM YAZ