Mysilo İş Başvurusu

SF Grup bünyesinde 2000 yılında kurulan Mysilo, tahıl depolama ve taşıyıcı ekipmanların üretimlerini gerçekleştirmek adına kurulmuş olup, kurulduğundan günden bu yana 5 kıtada 65’den fazla ülkeye 1.500’den fazla müşterisine 2000’den fazla proje sunarak başarılı bir grafik çizmiştir. Alanında 40 yıla aşkındır biriktirmiş olduğu bilgi ve birikimleri neticesinde bünyesinde barındırdığı dinamik, genç, kendini sürekli geliştiren, uzman ve lider bir marka değerine sahiptir. 2000 yılından bu yana istikrarlı ilerleyişi ve yüksek performansı ile göz önünde duran Mysilo, sürdürülebilir ve yenilikçi büyüme anlayışı ile örnek bir kuruluş haline gelmiş olup, Türkiye ve dünya’da alanında güçlü ve aynı zaman’da saygın bir şirket profili çizmiştir.

OHSAS 18001 ve ISO 9001-14001 Kalite Sertifikasına sahip olan Mysilo, üretim sürecinden teslimatına kadar düzenli ve kontrollü olarak müşterilerine güvenli bir şekilde utlaştırmaktadır. Ayrıca yurtdışı operasyonlarında ise Myport Grain Storage Co. Şirketi ile birlikte Orta Doğu’da bulunan tüm sevkiyat işlerini yürütmektedir. Bünyesinde barındırdığı alanında uzman ve tecrübeli mühendisleri ile birlikte kurdukları AR-GE departmanına sürekli olarak yatırımlar yapan Mysilo, daha kaliteli ve ürün iyileştirme üzerine yapmış oldukları çalışmalar ile müşterileri kendilerine memnun bırakacak cinste çalışmalar sürdürmektedirler. Avrupa ve Dünya standartlarında üretmiş oldukları ürünler, günümüzde birçok dünya ülkesine ihracatlarını gerçekleştirmiş ve yoğun talepler içerisinde büyümeye devam etmiştir. Firmanın en büyük sırrı ise, ekip çalışmasına uygun personelleri bünyesinde barındırmasıdır.

Mysilo İletişim Bilgileri
Adres; ORGANIZE SANAYI BÖLGESI 1.CAD. NO: 52/B 68100 AKSARAY

Mysilo Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mysilo firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mysilo insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ