My Güvenlik İş Başvurusu

2007’de kurulan My Servis Grup, sürekli kendini geliştirerek güvenlik kapsamında özel yaşam alanları, şirket, kamu ve kurumların güvenliğini en üst seviyede tutarak insanların daha huzurlu ve güvenli bir ortam’da rahatça yaşamalarına yardımcı olan marka bir kuruluştur. Yıllardır güvenlik sektöründe tercih edilen My Güvenlik plazalar, fabrikalar, alışveriş merkezleri, kamu ve kuruluşlar, özel şirketler ve yaşam alanlarına yönelik sağlamış olduğu güvenlik hizmeti ile müşterilerinin gözünde büyük bir önem taşımış ve kendilerini güvende hissetmeleri için var gücüyle faaliyetlerine devam etmişlerdir. Profesyonel yönetici ve güvenlik kadrosu ile güvenlik tehdidi yaratacak her türlü risk ve sorunlara karşı çözümler üzerine eğitilmiş ve bu tür sorunların minimum seviyeye düşürülmesi için gerekli tüm önemleri başarılı bir şekilde sağlamıştır.

My Servis Grup A.Ş., Güvenlik hizmetlerinin dışında her türlü iş konseptine uygun personel eğitimi, temizlik eğitimi, peyzaj hizmetleri ve teknik konuda ki tüm sorunların çözümlerini üzerine eğitimli ve dinamik kadrosu ile müşterilerinin sorunlarına anında çözüm yaratarak faaliyetlerini sürdürmüşlerdir. Daima yenilikçi, çağdaş ve modern hayata yönelik çalışmalar sergileyen My Servis Grup A.Ş ülke genelinde göstermiş olduğu başarılar doğrultusunda son yıllarda iyi bir başarı grafiği çizmiş olup müşterileri tarafından göz önünde bulundurularak sürekli tercih unsuru olmuştur.

My Güvenlik, güvenliğini sağladığı alanın 7/24 tüm giriş ve çıkışlarında atik ve dinamik bir şekilde görevlerini yerine getirerek insan yaşamının ne denli önemli olduğu üzerine sürekli faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmüştür.

My Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Kazımiye Mah. Barbaros Cad. Akgün Villaları No: 11 Çorlu – Tekirdağ (4D Millet Hastanesi Arkası)

My Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda My Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. My Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ