My Club İş Başvurusu

2002 yılında Ağaoğlu Turizm Grubu tarafından 23.000 m2 kapalı alan üzerine kurulan MyClub, Yaşam merkezi, şehir kulübü ve spor tesisi olarak hizmetlerine başlamış ve günümüze kadar sürekli modern hayat üzerine kendini geliştirmektedir. 3.000 m2 açık havuz ve alana sahip olan MyClub, ayrıca 1.500 m2 kapalı alan’da kapalı havuza sahiptir. Bünyesinde 7 adet özel stüdyo bulunan MyClub da, 500 m2 alan üzerine kurulmuş kids club ile çocuklarınızın hoşça vakit geçireceği bölümlerde düşünülmüş. 1 masa tenisi kortu, 2 squash, 1 boks ringi ve özel tasarımlara sahip basketbol sahası ile ülkenin en kapsamlı yaşam ve spor merkezi olan MyClub, aynı zaman’da Avrupa’nın da en büyük ve kapsamlı yaşam ve spor merkezi olarak ta bilinmektedir.

Sağlıklı yaşam alanında da aktif bir şekilde faal olan MyClub, bünyesinde barındırdığı beslenme uzmanları ile sağlıklı bir şekilde zayıflamanızı sağlayacak kapasiteye sahiptir. Ayrıca kişisel bakım için SPA merkezi ve bireysel gelişim faaliyetleri olan workshoplar, öğretici aktiviteler ve aynı zaman’da kids club alanında bulunan dalış, kayak, yelken ve trekking keşif programları ile daima kaliteli hizmetin değişmeyen adresi olmaya devam etmektedir. Damat tadına düşkün olanlar içinse, brasserie, cafeler ve restoranlar ile çok sayıda seçenekleri barındıran yaşam merkezinde her şey yanı başınızda. Aynı zaman’da kuaför, kuru temizleme, araba bakım/araç kiralama ve solaryum merkezleri ile adeta dünyanın tüm güzelliklerini ayağınıza sermektedir.

My Club İletişim Bilgileri
Adres; Ağaoğlu My World – Andromeda Barbaros Mah. Dereboyu Cad. Leylak Sok. No:4 C/7 Batı Ataşehir / İstanbul

My Club Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda My Club firmasında kariyer yapabilirsiniz. My Club insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ