My Cargo İş Başvurusu

2004 yılında kurulan myCARGO, ACMI bazında göstermiş olduğu faaliyetleri içerisinde ülkemiz’de ve diğer dünya ülkelerinin belli başlı büyük taşıma firmalarına ekstra olarak taşıma konusunda yardımcı görevini üstlenmiş ve kargo işlerini yapmak adına kurulmuş öncü ve kaliteli bir kuruluştur. 2011 senesi içerisinde HNA Grubu ve ACT Havayolları ile ortaklık girişimlerinde bulunarak, olumlu doğrultular neticesinde büyük bir anlaşma sağlanarak SHGM onayı ile birlikte 2011’in Ekim ayında HNA şirketi ile ortaklığını ilan etmiştir. HNA şirketi, dünya üzerinde büyük bir öne sahipliği ile bilinmekte olup günümüzde de bilindiği gibi Çin’deki en büyük havayolu grubunu kurarak adından söz ettirmiş ve büyük bir marka değerine sahip şirketler grubu faaliyetlerini sürdürmüştür.

HNA Şirketler Grubu, Çin’de bulunan büyük kuruluşların arasında yer almış olup, havayolları taşımacılık sektörünün yanı sıra turizm, finansal hizmetler, perakende satış, lojistik destek, havaalanı ve emlak gibi alanlara da yüksek marjlarda yatırım yaparak büyümeye devam etmiştir. 40.000.000.000 $ (40 Milyar Dolar) aktif ve sürekli yükselen değeri ile kendine hayran bırakılan iş faaliyetleri ile sürekli büyüyen HNA’nın merkezleri Beijing ve Haikou’da bulunmaktadır.

HNA Şirketler Grubu, Eylül 2011 senesi itibariyle kargo hizmetleri, charter uçuşları, bölgesel noktalı uçuşlar ve temel rotalarda uçuşların sağlandığı alanlara 300 uçak filosu ile işlenmekte olan büyük bir hava taşıma kuruluşudur. Bünyesinde 1.530 pilot, 1.770 uçuş personeli ve 1.560 alanında uzman teknisyen kadrosu ile yaklaşık 10.000 kişiye istihdam sağlayarak dünya ekonomisine destek vermektedir.

My Cargo İletişim Bilgileri
Adres; Istanbul Kurtkoy Premium Residence Yenisehir Mh. Millet Cd. Sumbul Sk. No: 8, Kat 7 34912 Kurtköy / Pendik – İstanbul

My Cargo Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda My Cargo firmasında kariyer yapabilirsiniz. My Cargo insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ