Mutlu Yaşam Koleji İş Başvurusu

Mutlu Yaşam Koleji, 2007 yılında Mutlu Yaşam Eğitim Kurumları tarafından Atatürkçü düşünce bilinci ile yenilikçi, modern ve çağdaş bir bakış açısı ile birlikte kurulmuş olup, okul öncesi eğitim ve etüt merkezileri ile birlikte genç nesillerin kaliteli ve sıkılmadan uygulamalı derslerin verildiği muazzam bir yapı içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Yapılan çalışmalar doğrultusunda büyüme evresi yaşayan kolej, 2009 senesinde ise Yenimahalle Mutlu Yaşam Çocukları Anaokulu ve Etüt Eğitim Merkezi adı altında açılan yeni eğitim merkezi ile birlikte daha da güçlenmiş olup yeni projeler için çalışmalarını sürdürmeye devam etmiştir. Gün geçtikçe başarılı performansı doğrultusunda yeni yaklaşımlar ve yeni birimlerin oluşması ile kurumsal bir yapıya bürünen Mutlu Yaşam Koleji marka değeri kazanarak günümüz Türkiye’sinde önemli bir yere sahiptir.

Mutlu Yaşam Koleji günümüz çağdaş yönetim ve teknikleri ile birlikte, butik bir okul olara doğa ile iç içe harika bir konumda şehir gürültüsünden uzakta yer almaktadır. Mutlu Yaşam Koleji öğrencilerinin bireysel olarak temellendirilip soru ve sorunlarına çözüm odaklı eğitim anlayışı ile yaklaşmakta olup, programları arasında yer alan farklı derslerin içeriklerini özenli ve düzenli bir şekilde öğrencilerinin kavrayacağı türden formüller doğrultusunda eğitim ve öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Mutlu Yaşam Koleji bünyesinde eğitim gören öğrencilerine vatan ve millet sevgisini aşılayarak çevreye ve doğaya duyarlı ve saygılı nesillerin yetişmesinde büyük rol oynamaktadır.

Mutlu Yaşam Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Konutkent Mah. Pırlanta Sokak No: 6 Çayyol Ankara

Mutlu Yaşam Koleji Kariyer Olanakları
Kolej insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mutlu Yaşam Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Mutlu Yaşam Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ