Mutlu Makarna İş Başvurusu

1972 yılında Gaziantep’te kurulan Mutlu Makarna, modern tesislerinde irmik ve makarna üretimleri üzerine kurulmuş olup, yıllardır göstermiş olduğu deneyimleri doğrultusunda günümüzde tercih edilen ürünleri sayesinde önemli bir yere sahiptir. Ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve daha kaliteli hizmet vermek adına sürekli olarak kesintisiz bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Mutlu Makarna, birçok kişiye istihdam sağlamaktadır. Gaziantep/Başpınar’da bulunan 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan 45.000 m2 alan üzerine kurulmuş yeni binasına 1992 senesinde taşınarak daha modern ve içerisinde ileri teknoloji ile donatılmış dev entegre tesisiyle üretimlerini ilk günkü kalite ve hijyenik biçimde sürdürmüştür. Türkiye’nin öncü makarna ve irmik üreticilerinden olan Mutlu Makarna Sanayi ve Ticaret A.Ş sürekli olarak ek yatırımlarla kendini büyüterek hedefleri doğrultusunda işleyişine devam etmektedir.

Yeni üretim fabrikasında 7 katlı modern bina içerisinde bulunan 10.000 m2 kapalı alanda irmik, 12.000 m2 kapalı alanda ise makarna üretimlerini sürdüren Mutlu Makarna, stok sorunu yaşatmadan müşterilerinin taleplerine hızlı bir şekilde cevap vererek sevkiyatlarını hızlıca yürütmektedir. Günlük üretim bazında 550 ton’dan fazla makarna üretimi ve aynı zaman’da 1.000 ton buğday işleme faaliyetleri yapılmaktadır. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde işleyişini sürdüren Mutlu Makarna, profesyonel ve alanında uzman personel kadrosu ile birlikte müşteri memnuniyetini en önde tutarak faaliyetlerine devam etmiş olup, yeni projeleri içinde sürekli olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Mutlu Makarna İletişim Bilgileri
Adres; 2.Organize Sanayi Bölgesi Muammer Güler Bulvarı No: 44 Başpınar / GAZİANTEP

Tel: +90 342 337 18 84 Pbx
E-posta: info@mutlumakarna.com.tr

Mutlu Makarna Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mutlu Makarna firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mutlu Makarna insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Hasan Altınbaş dedi ki:

    Merhaba ben bugün yanınıza iş başvurusu için geldim herşey olumlu oldu ama siz servis güzergahıniz benim eve 15.20 dklik bir yerde diye almadiniz benim için sorun değil ben gider gelirim çünkü ise ihtiyacım var hemde çok lütfen bana yardım edin ben sadece çalışmak istiyorum bir deneyin begenmezseniz yine çıkarın beni

  2. Mustafa murat dedi ki:

    Slm aleyküm ise ihtiyacam var eleman lazimi

  3. atilla demirtas dedi ki:

    ascıyım iş arıyorum

BİR YORUM YAZ