Mutlu Akü İş Başvurusu

Mutlu Akü, 1945 senesinde Mutlu Anonim Şirketi adı altında ithalat ve ihracat üzerine başlamış oldukları faaliyetler üzerine kurulmuş olup, 1955 senesinde atılımlar yaparak akümülatör alanında üretimler gerçekleştirerek bünyesini güçlendirerek faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmiştir. Kurulduğu günden beri yıllar içerisinde yapmış olduğu ek yatırımlar sayesinde kalitesini yükselten Mutlu Akü üretimlerini kaliteli ve hızlı bir şekilde sürdürerek Türkiye ve dünya pazarına ürünlerini sunmuş olup, rakiplerine karşı çok güçlü akü ürünlerini piyasada en çok tercih edilenler vitrinine koymuştur. 1996 senesine girildiğinde ise, yoğun talepler içerisinde kalan Mutlu Akü, müşterilerinin taleplerini karşılama ve hızlıca sunmak adına Kartal’dan Tuzla’da bulunan 230 dönümlük araziye yeni bir modern tesis kurarak faaliyetlerini buradan devam ettirmek üzere taşınmıştır.

Günümüz 6.000.000 akümülatör üretim kapasitesine sahip olan Mutlu Akü, yıllar boyunca sürekli olarak yapılan yatırımlar sayesinde büyümüş ve başarılı bir performans sergileyerek dünya’nın en önemli markaları arasında yerini almıştır. Akü üretimlerinin yanı sıra bünyesinde seramik, cam, kristal ve boya gibi ham maddelerinin içerisinde yer almakta olan kurşun türevi madde olan mürdesenk ve sülyen maddelerinin üretimlerini de gerçekleştirmektedir.

Mutlu Akü, bağlı olduğu Mutlu Holding’in ilk şirketi olarak faaliyetleri yüksek performansta göstererek holding grubunun içerisinde ki diğer şirketlere dinamizm ve güç kazandırmış güçlü bir şirket unvanına sahiptir. Bir diğer sektöründe öncü ve lider konumda yer alan şirketi ise Mutlu Plastik A.Ş olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Mutlu Akü İletişim Bilgileri
Adres; Tepeören Mahallesi, Eski Ankara Yolu Cad. No: 210 34959 Tuzla – İstanbul

Mutlu Akü Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mutlu Akü firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mutlu Akü insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ