Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi, 2012 senesinde Bursa’da bulunan yeni hizmet binasına taşınarak sil baştan sistemi ile yeniden kurulmuş ve açılışı dönemin Başbakan Yardımcısı Bülent ARINÇ katılımları üzerine yapılmıştır. Modern bir mimari yapı ile inşa edilen yeni hastane binası 100.000 m2 alan üzerine kurulmuş olup, bunun 35.000 m2 kapalı alana ise daha sonradan kurulan yeni hizmet binasına ek olarak 2015 senesinde Sağlık Bakanı Mehmet MÜEZZİNOĞLU katılımlarıyla açılışı yapılmış ve hizmetlerine son sürat devam etmiştir. Bursa’nın en konforlu ve modern mimarisine sahip hastane görünümünde olan Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi kalite, güven ve hijyenik yapısı ile hastalar tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilmekte olup, uzman doktor kadrosu ile bölgenin sağlık hizmetlerine çözümler sunarak hastalarını mutlu bir şekilde uğurlamaktadır.

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi bünyesinde diş hastalıkları, cildiye, beyin cerrahi, genel cerrahi, fizik tedavi, çocuk hastalıkları, göz hastalıkları, göğüs hastalıkları, KBB, kadın doğum, enfeksiyon, kardiyoloji, nöroloji, üroloji, psikiyatri, ortopedi ve iç hastalıkları poliklinikleri ile hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürerek devam etmiştir. 7/24 acil servisi ile acil hastalara müdahale ve tedavi uygulanmakta olan hastane’de çok sayıda doktor ve sağlık görevlisi daima tetikte olarak hastaların kaliteli ve hızlı bir şekilde tedavi görmeleri için görevlerini sürdürmektedir. İleri teknoloji cihazlarla donatılmış arşiv odasında hasta kayıtlarının tümü dijital ortamlarda korunarak saklanmaktadır. Tüm hastalar diledikleri zaman rapor ve sonuçlarını arşivden ücretsiz bir şekilde alabilmektedirler.

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; TATKAVAKLI MAHALLESİ KIRYOLU SOKAK NO: 6 Mustafakemalpaşa \ BURSA

Telefon: 0346 221 70 36
Faks:
0346 221 09 32
E-Posta: sivas.dh@saglik.gov.tr

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ