Mustafa Nevzat İlaç İş Başvurusu

Mustafa Nevzat İlaç Sanayi A.Ş., 1993 yılında Üsküdar’da kurulmuştur. İlaç üretim firmaları arasında öncü ve lider konumda olan firma İhsaniye’de Mustafa Nevzat Laboratuarı adı altında kurularak faaliyetlerine başlamıştır. Profesör Doktor Mustafa Nevzat Pısak, eczacılık sektöründe yenilikçi ve çağdaş düşünceleri ile Türk Eczacılık Endüstrisinin kurulma aşamasında büyük emekleri geçen bir kişiliktir. Ülkemizde enjetabl preparat ilacını ilk üreten firmalardan biri olarak tarihimizde yer alan Mustafa Nevzat İlaç Sanayi A.Ş., bu alandaki boşluğun büyük bir kısmını doldurarak başarılı bir grafik çizmiş ve inandığı bu yolda adımlarını sağlam bir şekilde atarak büyüme evresine geçmiştir. İlk kurulduğu sene 8 kişilik bir kadro ile üretimlerine başlayan firma, 1993 senesinde ise Divanyolu’na, daha sonra da Nuruosmaniye’ye taşınmış olup, faaliyetlerine buradan devam etmiştir.

Mustafa Nevzat İlaç Sanayi A.Ş 20 yıldan fazla hizmet verdikten sonra, 1957 yılında ise Mecidiyeköy’de bulunan yeni işletme binasına taşınarak mertebe atlamış olup anonim şirkete dönüştürülmüştür. 1984 senesine girildiğinde yoğun talepler doğrultusunda Mecidiyeköy’deki işletmesine ek bina olarak Yenibosna işletme binası kurulmuş ve faaliyetlerini buradan da devam ettirmiştir.

Günümüzde mamul ilaç ve ilaç ham maddesi üretimlerini sürdüren Mustafa Nevzat İlaç Sanayi A.Ş modern üretim tesislerinde toplam’da 1090 kişilik alanında uzman personel kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen ilaç üretim tesisleri arasında yer almaktadır. Birçok kalite sertifikasına sahip Mustafa Nevzat İlaç Sanayi A.Ş uzun yıllardır içerisinde bulunduğu sektör alanının ülke genelinde öncü ve lider mamul ilaç ve ilaç ham madde üretimlerini sürdürmektedir.

Mustafa Nevzat İlaç İletişim Bilgileri
Adres; Prof. Dr. Bülent Tarcan Cad. No:5 Pak İş Merkezi Kat.1-2 Gayrettepe / İstanbul

Mustafa Nevzat İlaç Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mustafa Nevzat İlaç firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mustafa Nevzat İlaç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ