Murat Yapı Tekstil İş Başvurusu

Murat Yapı Tekstil, iplik alanında faaliyetlerine 1983 yılında kurulması ile başlamış ve günümüze kadar yenilikçi, araştırmacı ve üstün kalite anlayışı ile %100 pamuk melanj, pamuk, polyester, polyester melanj, viskon melanj, %viskon melanj ve aynı zamanda ekru pamuk ve ekru polyester karışımlı iplik üretimlerini başarılı bir şekilde sürdürmüştür. Toplam’da 180 dönüm arazi üzerine kurulu olan Murat Yapı Tekstil’in 120 dönümü açık geri kalan 60 dönümü ise kapalı alan üzerine kurulu olup üretim tesislerinde kaliteli bir şekilde işleyişlerine devam etmektedirler. Tesislerine sürekli olarak yatırım yapmakta olan Murat Yapı Tekstil, sürekli teknolojiyi takip eden ve ileri teknoloji cihaz makineleri ile üretimlerini sürdürmekte olup, güçlendirilmiş kalitede iplik ve penye üretimlerini sağlamaktadır.

Her sene yapmış olduğu ek yatırımlar sayesinde sürekli büyüme evresinde olan Murat Yapı Tekstil, Edirne’de kurmuş oldukları fabrika’da 750’den fazla kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Özellikle’de istihdam sağladıkları eski personellerini muhafaza ederek her türlü destek ve motivasyonu sağlamaktadırlar. Murat Yapı Tekstil, kalitesinden ödün vermeden kurulduğu günden bu yana hep aynı özenle ürettiği iplikleri müşterilerine en iyi şekilde ulaştırmakta olup, aynı zaman’da geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin beğenisini toplamaktadır. Günümüzde halen bu alanda başarılar göstermekte olan Murat Yapı Tekstil, alanında öncü, güvenilir ve örnek olunacak bir idari yapıya sahip olmuş olup, yeni projelerini hayata geçirmek için sürekli çalışmaktadır.

Murat Yapı Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Evren mah. Gülbahar Cad. Gürol Sok. No: 3/41 GÜNEŞLİ BAĞCILAR 34540 İSTANBUL

Murat Yapı Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Murat Yapı Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Murat Yapı Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ