Murat Ticaret Kablo İş Başvurusu

Murat Ticaret 1969 yılında Veda GORA tarafından Kocaeli Gebze’de kurulmuş olup, birinci sınıf elektrik kablosu üretimlerini sağlayarak ülke genelinde önemli bir yere sahiptir. Merkezi bünyesinde üretimini yapmış olduğu elektrik kablolarının tüm Türkiye ve dünya üzerinde müşterileri tarafından kalite ve güven adına sürekli tercih edilmesi, firmanın kurumsal kimliğini öne taşıyarak bir marka haline gelmiştir. Aynı zaman’da mühendislik ve tasarım konusunda katma değer üretimleri sağlayarak ülke genelinde başarılı işler yapmaya devam etmiştir. Murat Ticaret, tüm üretimlerini kendi merkezinde ve kendi malzemeleri doğrultusunda yaptığından ötürü piyasada ki rekabet pazarında kalitenin ve güvenin adresi olmuştur. Yıllardır Murat Ticaret Kablo Sanayi A.Ş adıyla ülke geneline önemli başarılar sergileyen firma günümüzde kalitesinden ödün vermeden müşterilerine hızlı bir şekilde ürünlerini yetiştirmiştir.

Bu başarılarını yıllar içerisinde faaliyet göstermiş oldukları otomotiv sektöründeki başarılarına borçlu olan Murat Ticaret, çalışmalarını esnekliğe, bilgi ve deneyimlerine ve müşterilerine kısa zaman’da cevap verme hassasiyetini göstererek tercih edilen bir marka halini almıştır. Avrupa ve uzak doğu ülkelerine yaymış oldukları küresel imalat tesisleri, antrepoları ve müşteri hizmetleri merkezleri ile dünyaya açılmış olup, ülkenin gurur kaynağı haline gelmiştir. Avrupa, Çin ve Kuzey Amerika olmak üzere birçok dünya ülkesine hizmetlerini sunan Murat Ticaret, 2000 çalışanı ile birlikte, onaylı ürünlerini en kısa zaman’da sipariş üzerine hazırlayıp güvenli bir şekilde müşterilerine hızlı bir şekilde yetiştirmektedir.

Murat Ticaret Kablo İletişim Bilgileri
Adres; TOSB Mevkii TAYSAD Organize Sanayi Bölgesi 1. Cad. 16. Yol 41410 Şekerpınar Çayırova – KOCAELİ

Murat Ticaret Kablo Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Murat Ticaret Kablo firmasında kariyer yapabilirsiniz. Murat Ticaret Kablo insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Seda dedi ki:

    İşe ihtiyacım var

  2. Mustafa dedi ki:

    05379445927is aramaktayim her departmanda calisabilirim

BİR YORUM YAZ