Murat Hüdavendigar Üniversitesi İş Başvurusu

Merve Eğitim ve Kültür vakfı tarafından 2012 yılında kurulan Murat Hüdâvendigâr Üniversitesi, hiçbir şekilde kâr gütmeyen bir vakıf üniversitesi olarak eğitim hizmetlerine başlamıştır. İsmi, Osmanlı Devleti’nin kurumsallaşmasına büyük katkıda bulunan, aynı zamanda çağın ilk ve en büyük vakıf üniversitesini kuran Gazi Sultan Murat Hüdâvendigâr’dan almıştır. Akademik kadrosu ile öğrencilerine kaliteli ve anlaşılabilir bir biçimde eğitimlerini sunmakta olan üniversite, gelecek nesillerin iyi yerlere gelmesi ve ülkeye hizmet etmesi için bugünden yarınlara hazırlamayı göre edinmiştir. Uzmanlık alanları ile öğrencilere detaylı ve daha kolay bir biçimde eğitim sunan Murat Hüdâvendigâr Üniversitesi öğretmenleri, bu doğrultuda herkesin eşit ve kaliteli eğitim almasını sağlamaktadır.

Üniversite bilim dalları içerisinde aşırı disiplin ve evrensel ölçülerin hareket ettiği derecesinde bir eğitim anlayışı ile öğrencilerin sürekli olarak derslerine odaklanması ve alanlarında başarılı birer birey olarak mertebe atlamaları için öğretmenleri tarafından sürekli olarak üstlerinde durulmakta.

Murat Hüdâvendigâr Üniversitesi 2014 eğitim yılında iki bölüme alınan sadece özel 55 öğrenci ile aydınlık bir eğitim ve öğretim anlayışına başlanmıştır. Aileler tarafından evlatlarını gönül rahatlığıyla gönderdikleri konforlu, güvenli ve kaliteli eğitimin sunulduğu bu üniversitede öğrencilerde aileleri kadar bu durumdan memnun ve üniversite üzerine gösterdikleri ilgi ve alaka’da ileri derecede. Ülke gençlerinin daha iyi ve kaliteli eğitim alabilmeleri için var gücüyle çalışmakta olan Murat Hüdâvendigâr Üniversitesi günümüzde halen eğitimlerine devam etmekte olup, yeni projeler için sürekli çalışmaktadır.

Murat Hüdâvendigâr Üniversitesi İletişim Bilgileri
Adres; Uğur Mumcu Mah. M Cad. 2115 sokak 34265 Sultangazi / İstanbul

Murat Hüdâvendigâr Üniversitesi Kariyer Olanakları
Üniversite insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Murat Hüdâvendigâr Üniversitesinde kariyer yapabilirsiniz. Murat Hüdâvendigâr Üniversitesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ