Murat Bey Peynirleri İş Başvurusu

Murat Bey Peynirleri, yarım yüzyıla sahip tarihi ile bütünleştirmiş olduğu kaliteli işlevselliği doğrultusunda yıllardır değişmeyen lezzeti ile daima müşterilerinin damat tadına hitap etmektedir. Üstün kalite ve tecrübesi sayesinde süt ve süt ürünlerinin gelişimleri konusunda Türkiye’nin bu alanda gelişmesine önem ve katkıda bulunan ender firmaların başında gelmektedir. Murat Bey Peynirleri, 30.000 m2 kapalı alana sahip özel üretim tesisi, 300’den fazla çalışanı ile günde yaklaşık 700 ton süt işletme kapasitesine sahiptir. Türkiye’nin öncü, lider ve yenilikçi işlevselliği ile ülke’nin en önemli peynir markası olma değerini kazanmış ve 15.000’den fazla satış noktasına sahip olarak, amaçları daha fazla insana kaliteli ve sağlıklı süt ile üretilmiş peynir’in ulaşmasını hedeflemektedir.

Web sitesi üzerinden 7/24 üretim tesislerini canlı yayın olarak tüm halka açık bir şekilde güven konusunu üst seviyeye çıkarmış ve ziyaretçilerin çalışma esnasında ne denli çalıştıklarını günün her saati canlı yayın’da kendilerine izlenim hakkını vermiştir. Üstük kalite ve Avrupa standartlarında üretim yapan fabrika TSE Uygunluk Belgesi, HACCP, BRC, TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Sistemi Belgelerine sahip olan Murat Bey Peynirleri, ayrıca yeşil üretim kriterlerine uygun bir şekilde üretimleri sürdürmekte olan bir kuruluştur.

250’den fazla ürün yelpazesine sahip Murat Bey Peynirleri Irak, Kuveyt, Bahreyn, Katar, ABD, Japonya, K.K.T.C, Türkmenistan, Azerbaycan, Suudi Arabistan ve daha birçok ülkeye ihracatlarını sürdüren Murat Bey Peynirleri bu sayede tüm dünya sofralarında ürünlerini yer aldırmış ve önemli bir marka değeri kazanmıştır.

Murat Bey Peynirleri İletişim Bilgileri
Adres; Kocatepe Mah. Mega Center, A Blok No: 89/1242-1250 Bayrampaşa, 34151 İSTANBUL

Tel: 444 3 432

E-posta: info@muratbey.com.tr.

Murat Bey Peynirleri Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Murat Bey Peynirleri firmasında kariyer yapabilirsiniz. Murat Bey Peynirleri insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ