Münir Şahin İlaç İş Başvurusu

Münir Şahin İlaç Sanayi, Eczacı Münir Şahin tarafından 1929 senesinde İstanbul’da kurulan köklü bir ilaç üretim sanayisidir. Türkiye’nin en kaliteli ve en eski ilaç firmalarından biri olan Münir Şahin İlaç Sanayi, kurulduğu günden bu yana ülke ekonomisi ve insan sağlığına dayalı hizmetleri ile tanınan firma, Sayın Münir Şahin’in 1957 yılında hayatını kaybetmesiyle, şirket tekrardan diriltilerek ayakta kalmayı başarmış ve onun anısıyla birlikte büyümeye devam etmiştir. Daha sonrasında gelişme sağlayan firma 1979 senesinde anonim şirket bünyesine erişmiş olup Münir Şahin İlaç Sanayi A.Ş. adıyla 1980 yılında İstanbul Kartal’da bulunan yeni binasına taşınarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir.

Münir Şahin İlaç Sanayi A.Ş. faaliyet alanı ve kapasitesini arttırmak adına 1997 yılında yeni inşa etmiş olduğu ek bina sayesinde daha da genişleyerek günümüze kadar müşterilerinin ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap vermiştir. Günümüz teknolojisi ile sürekli gelişen altyapısı sayesinde büyük başarılara imza atan firma, kalitesinden ödün vermeden ilk günkü heyecan ve özveri içerisinde işleyişini sürdürmeye devam etmiştir. 1995 senesinde şirkete katılım göstermeye başlayan 3. Kuşak aile bireyleri 2007 senesine kadar aynı anlayış çerçevesinde hizmetlerini sürdürmeye devam etmiştir. Sonrasında ise 2007’nin sonlarında başlayan değişim ile birlikte günümüz tarihine kadar profesyonel bir deneyime sahip kadro tarafından yenilikçi ve çağdaş hizmet anlayışı ile hizmetlerine devam ederek büyümeye devam etmiştir.

Münir Şahin İlaç Sanayi İletişim Bilgileri
Adres; Sanayi Caddesi, No: 22 Kartal, İstanbul

Münir Şahin İlaç Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Münir Şahin İlaç firmasında kariyer yapabilirsiniz. Münir Şahin İlaç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Zeynep dedi ki:

    Merhaba işyerinizde çalışmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ