Multinet İş Başvurusu

1999 yılında kurulan Multinet, yıllardır kamu ve şirketler için ödeme sistemleri ve akıllı hizmet çözümlerini sunmakta olup, Türkiye’nin tek ve lider konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bağlı olduğu misyonlar doğrultusunda yenilikçi ve finansal teknoloji yatırımları ile birlikte kurum ve kuruluşların yanı sıra çalışanlara da çözümler tasarlayan Multinet teknoloji hizmetleri ile daima kaliteli ve hızlı çözüm sunabilen dev bir markadır. Faaliyetlerini göstermiş olduğu çözümler arasında kurumsal yemek ve akaryakıt ödeme sistemleri, ortak ve sadakat tedarik sistemleri, seyahat ve konaklama çözümleri sistemleri, hediye kartları, çevrimiçi ödeme sistemleri ve uzun dönemli araç kiralama sistemleri sayesinde müşterilerinin ve tüm Türkiye’nin bu alanda ihtiyaçlarını gidermektedir.

Multinet, günümüzde birçok kişi kitlesine hizmet vermekte olup bunun 21.000’den fazlası kurumsal müşterileri üzerindedir. Ayrıca 870.000’den fazla kart kullanıcısına sahip olan Multinet, 35.000’den fazla akaryakıt istasyonu, kafe, büfe, otel ve restoranların bulunduğu üye müşterisine sahiptir. Yüz binlerce kart kullanıcısına sahip olan Multinet, günümüzde 81 ilde ve ilçelerinde bulunan üye iş yerlerine hizmetlerini sunmakta olup sektörünün öncü ve lider konumunda yer almaya devam etmektedir. Küçük işletmelerden büyük holding kuruluşlarına kadar birçok alanda faaliyet gösteren firma, bünyesinde barındırdığı 4 şirket ve 14 farklı ürünü ile ülkenin sektör ihtiyacını fazlası ile karşılamakta olup, sürekli gelişen altyapısı ile farklı alternatifler çözümlemektedir. İstanbul’da bulunan Genel Müdürlüğünün haricinde, Antalya, Ankara, Bursa ve Adana bulunan Bölge Müdürlükleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Multinet İletişim Bilgileri
Adres; Fulya Mah. Mevlüt Pehlivan Sokak No:12 Multinet Plaza Şişli / İSTANBUL

Multinet Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Multinet firmasında kariyer yapabilirsiniz. Multinet insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ