Muğla Ek İş İlanları

Makale yazarak para kazanmak için alt kısımda bulunan yorumlar bölümüne e-posta adresinizi bırakabilirsiniz. Özgün makalelere 300 kelime baz alınarak hesaplarsak 3 tl ödenmektedir. Günde 10 makaleye aylık 1.000 TL kazanabilirsiniz. Yorumlar kısmından başvuru yaparken telefon numaranızı yazmanızı önermiyoruz, e-mail adresiniz yeterli.

Muğla Hakkında Genel Bilgiler
Muğla konumu itibariyle denizle yeşilin bir arada olduğu bir şehirdir. İklimi ise çok güzeldir. Yılın büyük bir kısmı güneşli ve sıcaktır. Muğla’nın Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Ula, Ortaca ve yatağan ilçeleri vardır. Bir tarafında ege bölgesi diğer tarafında Akdeniz bölgesi bulunmaktadır.

İşlek bir bölgede yer almaktadır. Büyük bir bölümü ormanlık alandır. Ulaşımı oldukça gelişmiştir. Havayolları, karayolu, denizyolu kullanılmaktadır. Ticaret ve turizm işi yapılan limanı vardır. Yat limanları ise oldukça güzeldir.

Muğla’da çeşitli sektörlerde iş imkânları mevcuttur. Turizm alanı başta olmak üzere tarım önemli bir yere sahiptir. İkliminin elverişli olması ve topraklarının verimliliği sayesinde pek çok tarım ürünü yetiştirilmektedir. Bunun dışında farklı sektörlerde ticari faaliyetler gerçekleştirilmektedir.

Muğla Ekonomisi
Muğla’da tarım, hayvancılık, turizm, sanayi, madencilik yapılmaktadır. Türkiye’nin en çok turist çeken şehirlerindendir. Bütün ilçeleri turistler tarafından ilgi çekmekte her yıl birçok turist ağırlanmaktadır. Ayrıca iklimine uygun olarak meyve, sebze yetiştirilmektedir. Bunun dışında sanayi ürünleri yetiştirilmektedir. Zeytin ise ekonomide yer edinmiştir. Zeytinlikler oldukça fazladır. Turizme dayalı ticari faaliyetler yapılmaktadır.

Bu bölgede turizm alanında geçici işçilerde yaz aylarında çalışmak için gelmektedir. Tarım kaynaklı olarak sanayi vardır. Birçoğu devlete ait kuruluşlar ve fabrikalar bulunmaktadır. Ayrıca termik santral bulunmaktadır. Madencilik ise önemli bir yere sahiptir. Linyit, krom ve başka madenler Muğla’nın ilçelerinde yer almaktadır. Ormanları geniş yer kapladığından ormancılık yapılır.

Muğla’da Evde Yapılabilecek İşler
Muğla’da gerek öğrencilerin gerekse ev hanımı ve diğer ev ortamında iş arayanların yapabileceği işler mevcuttur. Davetiyelerin katlanması işi evde yapılabilecek işler içindedir. Ev ortamında yapılan davetiyelerin katlanması işlemi belirli bir ücret karşılığında zamanında teslim edilmektedir.

Kurdele ise diğer işlerden biridir, belirli bir sayı evde yapılarak teslim edilmektedir. Mantı yapımı ve diğer sipariş verilen yemeklerin yapılması ise diğer bir iş koludur. Evde mantı yapılarak para kazanmak mümkündür. Bunun dışında parti veya doğum günleri için evde kurabiye ve pasta yapımı son zamanların popüler işlerindendir. Konfeksiyonlar için etiketlemenin yapılması yine evde yapılabilecek işlerdendir.

Güncel Ek İşleri Takip Edin
Twitter takibi için: Tıklayınız
Facebook üzerinden takip: Tıklayınız


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 165 YORUM
 1. ayşe dedi ki:

  Selamlar ; Marmariste iki kişiyiz ve hem h.içi hem haftasonu boşuz. İlgilenirseniz siminayse@gmail.com mail adresinden ulaşımınızı rica ederiz. İyi çalışmalar.

 2. handan dedi ki:

  Merhabalar Muğla merkez de oturuyotum evde paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır geri dönüş yaparsanız sevinirim

 3. serap köroğlu dedi ki:

  biz iki arkadaşız. Boş boş durmak yerine paketleme falan yaparak kazanabilicemizi öğrendik. okuldan geçen sene mezun olduk ve geri ödenmesi gereken kredilerimiz var. ailemizin durumu pek iyi deil. onlara katkıda bulunup kendimizi evde yük olarak görmekten kurtulmak istiyoruz. yardımcı olursanız çok mutlu oluruz. her daim duacınız oluruz.
  kavaklıdere-MUĞLA da ikamet ediyoruz
  serap köroğlu:
  deniz uzunel:

 4. Merve dedi ki:

  Muğla milasta yaşıyorum ek ise çok ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim

 5. Ela Kamuran dedi ki:

  Marmaris’te yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim

 6. tugce dedi ki:

  mugla fethiye de yasiyorum evde ek is yapmak istiyorum.yardimci olursaniz sevinirim

 7. Şükrü dedi ki:

  İki arkadaş olarak kalıyoruz evde ek iş yapmak istiyoruz elimiz pratik Ve yapkiňdir elimizden bütün iş gelir bize ulaşın lütfen Muğla Milas

 8. dila akın dedi ki:

  Fethiye de yaşıyorum bir işim ve hiç bir meşguliyetim yok bu nedenle iistediğiniz miktar da ürünü dilediğiniz tarihte teslim edebilirim

BİR YORUM YAZ