Müge Anlı İş Başvurusu

Müge Anlı, başarılı bir sunucu ve günümüzde Türkiye’nin en büyük 3 kanalından biri olan ATV kanalında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında başarılı bir grafik çizmektedir. Hafta içi her gün sabah 10:00’da başlayan programın ana teması daha önceleri günlük yaşam ile ilgili bir program olurken, sonradan revizyona uğrayarak yıllarca sır gibi saklanan birçok olayı gün yüzünü çıkaran bir program formatına sahip oldu. Türkiye’de sabah saatlerinde en çok izlenen programlar arasında ilk sırada olan Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı program günümüzde 1574 bölümü geride bırakarak izlenilmeye devam edilmektedir. Özellikle’de ev hanımlarını ekranlara kilitleyen program birçok sır dolu olayları inceleyerek gün yüzüne çıkarmaktadır.

Müge Anlı ve ekibi birçok faili meçhul cinayetin sır perdelerini aralayarak ortaya çıkardığı delillerle programından çok kez bahsettirmiş ve bunun bir sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirmiştir. Günümüzde halen devam eden program birçok kayıp dosyasını ve cinayete kurban giden kişilerin dosyalarını araştırarak faillerini bulmaktadır. Bu gibi birçok olayı aydınlatan başarıları ile gündeme gelen Müge Anlı ve ekibi hafta içi her gün seyircilere ekrana kilitleyerek sır dolu olayları gün yüzüne çıkarmaktadır. Kaliteli bir ekibe sahip olan Müge Anlı programı, bünyesini geliştirmek ve daha profesyonel bir yapıya ulaşmak için sürekli personel almaktadır. Özellikle de son zamanlarda programa en çok ihtiyaç duyulan alımlar arasında İngilizce diline hakim bayan muhabir ve iyi derecede bilgisayar kullanabilen bay ve bayan personele ihtiyaç duymaktadır.

Müge Anlı İletişim Bilgileri
Adres; Barbaros Bulvarı, Cam Han, No:153, Beşiktaş / İstanbul

Müge Anlı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Müge Anlı firmasında kariyer yapabilirsiniz. Müge Anlı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Eylem özen dedi ki:

    Ben erzurum meslek yüksek okulunda rtv bölümünü okudum.en büyük hayalim başarılı bir gazteci olmal.ne olur bana bir şanş verin.

BİR YORUM YAZ