MTU Motor İş Başvurusu

1990 yılında faaliyetlerine başlayan MTU Motor, kurulduğu günden bu yana kendini sürekli olarak geliştirmiş ve ileri teknolojiye ayak uydurarak ulusal ve uluslar arası arenada önemli bir marka olma unvanına erişmiştir. Deneyimli, özel ve yüksek motivasyona sahip 160’ın üzerinde alanında uzman personelleri ile sürekli olarak büyüme evresinde olan MTU Motor, daime müşteri memnuniyetini en ön safta tutarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam ettirmektedir. 16.000 m2 alana sahip tesisi ile İstanbul Hadımköy’de kurduğu merkezi alanı doğrultusunda faaliyetlerini büyütmüş olup, üretim ve montaj desteği ile Türkiye ekonomisinin kalkınmasında katkısı olmuştur. Bu alan’da sürekli kendini geliştirmekte olan MTU Motor, yenilikçi, çağdaş ve mükemmeliyetçi özelliği ile sürekli olarak müşterileri tarafından ilgi ile karşılanıp tercih sebebi olmuştur.

Ulusal ve uluslar arası arena’da artan yüksek satış potansiyeli sebebi ile büyüme kararı almış ve günümüz de İstanbul Kartal’da Satış Pazarlama ve Servis merkezini kurarak inandığı bu yolda büyümeye ve müşterilerine daha hızlı bir hizmet vermek adına var gücüyle çalışmalarına son sürat devam etmiştir. 7/24 hizmet unsurunu bünyesinde sağlayan MTU Motor, hizmet satıcı şebekesi ve yetkili atölyeleri sayesinde, ayrıca gerekli olan tüm belge ve sertifika başarıları sayesinde müşterilerinin tüm sorunlarına cevap vermektedir.

ISO 9001, TSE ve Türkiye Savunma Bakanlığı’ndan onaylı olarak alınan Tesis Güvenlik Yeterlilik Belgeleri ile kaliteli bir kuruluş olduğunun göstergesini yansıtmaktadır.

MTU Motor İletişim Bilgileri
Adres; Ömerli Cad. Hatıra Sok. No: 5 Arnavutköy, 34555 Hadımköy – İstanbul

MTU Motor Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda MTU Motor firmasında kariyer yapabilirsiniz. MTU Motor insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ