Msk İş Başvurusu

1984 yılında Bursa’da küçük bir işletme olarak kurulan MSK Çelik Dövme, kurulduğu günden bu yana çelik dövme endüstrisinin üzerine kurulu potansiyel bir işleyiş göstererek günümüze kadar faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmiştir. Kurulduğu günden bu yana faaliyet göstermiş olduğu sektörde dev bir marka olma hedefi peşinde hep aynı kalite ve aynı özveri içerisinde başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmiştir. Sürekli gelişen ileri teknolojiyi takip ederek günümüze kadar uzayan dev bir hizmet potansiyeli ile işleyiş gücünü sürekli arttırmış ve müşterileri tarafından oldukça beğenilen bir firma profili oluşturmuştur. Geçen yıllar ile birlikte büyüme evresine ulaşan MSK, yeni modern mimari fabrikasına taşınarak içerisinde son teknoloji cihazlar ile faaliyetlerine devam etmiştir.

Yıllardır edindikleri tecrübe ve kaliteli iş potansiyeli sayesinde yeni fabrikalarında başarılı işler başaran MSK, otomotiv sektörüne dayalı hizmetler içerisinde yer alan sıcak çelik dövme, mamul ve yarı mamuller olmak üzere parça üretimleri sağlayarak tedarik etmektedir. Otomotiv sektörüne dayalı üretmiş oldukları ve üzerine faaliyetlerini başarılı bir şekilde devam ettiren MSK bünyesinde ki personellerin tümü eğitim ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Bulunduğu sektöre dayalı pazarda aktif rol oynayan MSK, kurulduğu günden bu yana hep aynı güç potansiyeli ile müşteri memnuniyetini devamlı ön planda tutmuş ve başarılı bir işleyiş grafik sergilemiştir. Aynı zaman’da bünyesinde barındırdığı birçok kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine oldukça katkıda bulunmuştur.

Msk İletişim Bilgileri
Adres; Bursa yolu 5. km PK:16700 Karacabey BURSA

Msk Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Msk firmasında kariyer yapabilirsiniz. Msk insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Selen karisik dedi ki:

  Karacabeyde oturuyorum fabrikanizda calismak istiyorum eml mevzunuyum kimya bolumu

 2. Serkan eğilmez dedi ki:

  Farkeez uygun gorulen is neyse onu yapariz.

  1. Admin dedi ki:

   Msk iş başvurusu yapmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız

BİR YORUM YAZ