MSA İş Başvurusu

Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), 2004 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana kaliteli ve emsalsiz eğitimin adresi olarak tanınmış ve aynı zaman’da günümüzde dünyanın en iyi aşçılarının çıktığı marka değerini kazanmıştır. Özel bir okul adıyla kurulan ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak faaliyet gösteren MSA, aynı zaman’da İskoç SQA, City & Guilds ve Pearson/ED Excel gibi dev isimlerin onayını alan Türkiye’deki tek özel okul nihayetini taşımaktadır. MSA bünyesinde pastacılık, fırıncılık, aşçılık ve diğer profesyonel mutfak eğitimlerinin tümü başarılı eğitmenler tarafından özenle verilmektedir. Aynı zaman’da uygulamalı olarak barmenlik ve miksoloji eğitimleri de verilmektedir. Özel olarak dizayn edilmiş mutfak ve şarap mahzenlerin de her konuya ayrı bir şekilde özel olarak tasarlanmış mutfak bölümleri içerisinde eğitimler verilmektedir.

Birçok özel alana sahip olan okulda Okulun Dükkânı adı altında MSA mutfaklarından çıkan ürünlerin satış alanları yer almaktadır. Kurulduğu günden bu yana insan sağlığına faydalı yemeklerin eğitimleri üzerine yetiştirdikleri aşçı ve aşçı adaylarının tümü mutfaktaki alanında uzman bir aşçı olarak hayatlarına devam etmektedirler. Yıllık 1.200’den fazla kişiyi profesyonellik mertebesine getirerek şef adayı olarak iş hayatına kazandırmaktadır. Aynı zaman’da bu okuldan mezun olan birçok kişi MSA markasının vermiş olduğu özel sertifikası sayesinde kendi mekânını açarak işletmesini yapabilmektedir. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ile eğitimlerini aralıksız sürdüren MSA, ülkeye kazandırdığı profesyonel aşçılar sayesinde ülke ekonomisine de oldukça destek olmaktadır.

MSA İletişim Bilgileri
Adres; Maslak Mahallesi, Maslak Meydan Sokak Numara:1 Beybi Giz Plaza B Blok No: 123-134, 136 Sarıyer, Maslak 34398 İstanbul

MSA Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda MSA firmasında kariyer yapabilirsiniz. MSA insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ahmet erdaş dedi ki:

    Msa şirketinde rusyatalyati şehrinde calıştım inşaat kalıp ustasıyım sizlerle calışmakisterim05425831876 05313123040

BİR YORUM YAZ