Movapark İş Başvurusu

15 Haziran 2012 yılında Mardin’de açılan Movapark, muhteşem görünümü ve birçok markanın içinde bulunduğu harika bir alışveriş mağazası ile bölge halkının beğenisini kazanmıştır. İçerisinde Aquapark, sinema salonları, otel, çocuklar için oyun alanları ve yetişkinler için eğlence alanlarının bulunduğu bu harika alışveriş merkezinde istenilen her şey mevcut. Ayrıca konferans ve özel günler için özel salonları da içinde barındıran bu muhteşem yapı toplam’da 54.297 m2 kapalı alana sahip olup, bunun 26.000 m2 alanına yakın kiralanabilir bir konuma sahiptir. Ayrıca araç sahibi birçok kişiye kolaylık sağlayarak toplam’da 1850’in üzerinde açık ve kapalı olmak üzere otopark hizmeti de sunulmaktadır. Doğu’nun yeni yaşam merkezi olarak da anılan AVM merkezi, sadece Mardin ilinden değil, birçok ilden ziyaret edilmekte olan bir yapıdır.

Havalimanına yakınlığı ile bilinen alışveriş merkezi birçok yerli ve yabancı yolcularında uğrak mekanı olarak bilinmektedir. Alışveriş merkezinde Yöresel, Türk ve Dünya mutfağından bir çok lezzetli yiyeceklerinin de bulunduğu özel restoran ve fast food şubeleri ile birçok insanın uğradığı mekanlara sahiptir. Birçok ürünün perakende satışı ile ucuz ve kaliteli ürün gamı barındırması, ayrıca aquapark sayesinde muhteşem bir manzara ile ailenizle eğlenme olanağı sağlamaktadır. Düğün veya toplu bir organizasyon için harika bir yapıya da sahip olan AVM, içerisinde bulundurduğu 2.250 kişilik kapalı, 3.500 kişilik için ise açık bir eğlence alanına sahiptir.

Movapark İletişim Bilgileri
Adres; Şanlıurfa Mardin Yolu Üzeri Havaalanı Bitişiği, 47950 Eroğlu Kızıltepe Mardin

Tel: 0482 312 68 68

E-posta:

info@movapark.com.tr

Movapark Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Movapark firmasında kariyer yapabilirsiniz. Movapark insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. faruk yılmaz dedi ki:

  otelde ve rastorantlarda garsonluk yaptım antalyadan yeni geldim iş arıyorum

 2. Goksal yildirim dedi ki:

  Mardin artuklu silahsiz ozelgüvenlik is ariyorum.

 3. Şirin Aslan dedi ki:

  Satış danışmanlığı olarak giyim,kozmetik,züccaciye vb. işlerde part time yada tam zamanlı çalışmak isterim.

 4. Merhaba murat ben 35 yaşındayım dedi ki:

  Merhaba murat ben 35 yaşındayım bana uygun iş varsa çalışmak istiyorum ihtiyacım var 05464650547

BİR YORUM YAZ