Mopaş İş Başvurusu

Mopaş, İstanbul’da bulunan 3 adet ufak marketi ile faaliyetlerine başlamış olup, daha sonra Rami’de toptan mağaza sektörüne girerek büyüme evresine girmiştir. Ticaret hikâyesi bu şekilde başlayan Mopaş, Mopaş Marketler Birliği topluluğu adıyla faaliyetlerine 1996’da devrettiği üç ufak market işletmeciliğinden sonra ilk olarak Moda’da büyük bir MOPAŞ mağazasını açmıştır. Mopaş 10 ortak tarafından kurulmuş olup, Yönetim Kurulu Başkanlığına da Fazıl Narman getirilerek, büyük bir sermaye bağlanmış olup, müşterilerine kaliteli ve hızlı bir hizmet vermek için hemen işe koyulmuşlardır. Bir aile şirketi unvanında kurulan MOPAŞ, 1996 yılında Hasanpaşa ve Moda bölgesinde açılış aşamasında olan kurul, her iki mağazaya isim ararken Mopaş ismini bularak, günümüzde marka olmuş Mopaş ismi ile yollarına devam ettiler.

Her iki mağaza üzerinden faaliyetlerine Mopaş ismi adı altında başlayan aile şirketi, böylelikle Mopaş Marketler Birliği olarak ilk adımlarını attılar. Bir aile şirketi olarak kurulan Mopaş, gün geçtikçe kurumsallaşan ve marka değeri kazanan bir kuruluş haline gelerek yenilikçi, dürüst, kaliteli ve hızlı iş anlayışı ile müşterilerinin vazgeçilmez markası halini almış ve günümüzde saygın bir kimliğe sahip olmuştur. Geniş ürün yelpazesi ile ürün tedarik biçiminden, müşterilerine vermiş olduğu saygın ve dürüst değerler doğrultusunda sürekli büyüme evresi gösteren marka, aynı zamanda mağaza dağıtım organizasyonları ve gizli müşteri uygulamaları ile göz önünde bulundurulan saygın bir kuruluştur.

Mopaş İletişim Bilgileri
Adres; Ramazanoğlu Mahallesi Beyazıt Sokak No : 51 Kurtköy / Pendik / İSTANBUL

Tel: 0216 225 3700

E-posta: destek@mopas.com.tr

Mopaş Kariyer Olanakları
Market insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mopaş’ta kariyer yapabilirsiniz. Mopaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ