Mondial İş Başvurusu

Mondial, Uğur Motorlu Araçlar Anonim Şirketine ait lokomotif ve tescilli markası olarak 2004 yılında motosiklet sektörüne giriş yaparak faaliyetlerine başlamış ve başarılı bir şekilde üretimlerini sürdürmüştür. Uğur Şirketler Grubu’na ait sektörünün lider üreticileri olan marka gün geçtikçe büyümüş ve günümüzde önemli bir marka değeri kazanarak müşterileri tarafından yoğun ilgiyle tercih edilmiştir. 2005-2014 yıllarının Tuik satış verilerinin verdiği istatistikler doğrultusunda Mondial bu yıllar içerisinde Türkiye’nin en çok satanları arasında lider konumda kendini korumuş ve ürettiğim geniş ürün gamı ile tüm müşterilerine satış ve satış sonrası desteklerini başarıyla sağlamıştır. Kaliteli ürünleri ile tüm Türkiye ve Avrupa’da tercih edilen marka halini kazanmıştır.

Günümüzde Mondial, 400’den fazla satış noktasına sahip olup, aynı zaman’da 500’den fazla servis merkezi ve 250’den fazla motorlu araçlar için yedek parça satış noktası olarak Türkiye’ye kaliteli bir şekilde hizmetlerini sürdürmeye devam etmiştir. Avrupa standartlarında üretmiş olduğu üretimlerini 43,700 m2 alana sahip tesislerinde sürdüren Mondial, yıllık bazda 192.000 motosiklet üretimi yaparak Türkiye’nin lideri olarak konumunu korumaya devam etmektedir. Ayrıca yıllık olarak üretmiş olduğu 40.00 farklı çeşit ürün yelpazesi ve 8.000.000 parça stok bazı ile depolarından müşterilerine aksatmadan sürekli ticaret akışını sağlamaktadır. Üretim’den satışa, satıştan servise tüm olanakları müşterileri memnuniyeti ön planda tutularak yapılan çalışmalar neticesinde günümüzde en çok tercih edilen marka değerini kazanmıştır.

Mondial İletişim Bilgileri
Adres; YEŞİL MAH. 829. SK. NO: 14 NAZİLLİ / AYDIN

Mondial Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mondial firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mondial insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ