Mondi İş Başvurusu

Mondi, 20 yıllık mobilya sektöründe vermiş olduğu hizmetlerden sonra 2006 yılının şubat ayında Boydak Holding’in bünyesine katılarak sektörde lider firmalar arasına katılmıştır. Boydak Holding bünyesine katıldıktan sonra mevcut olduğu konumun 5 kat üzerinde büyüme gösteren Mondi, günümüzde 43,500 m2 kapalı alan üzerinden faaliyetlerini göstererek çalışmalarını kaliteli ve uzman personel kadrosu sayesinde üretmektedir. Bebek odası, yatak odası, baza, yatak, ev tekstil ürünleri, mobilyalar ve daha birçok ürün gamı ile 500’den fazla mağazaya sahip olan Mondi, Türkiye’nin en kalitelileri arasında yer almaya devam etmekte.

Müşteri memnuniyet odaklı yapmış oldukları üretim ve satışın yanı sıra, satış sonrası verdikleri destek ile birlikte adını yükseklere taşıyan firma, müşterileri tarafından sürekli önerilmekte ve tercih edilmektedir. Ev dekorasyon alanlarına estetik, fonksiyonel ve konforu getiren harika konseptleri ile birçok kişinin hayallerinde ki eve sahip olmasını sağlamaktadır. Sürekli dünya trendlerini takip eden tasarımcı kadrosunun çıkarmış olduğu özgün tasarımlar ile üretimlerini sağlayan firma rekabetçi fiyatları ile de müşterilerinin yüzünü güldürmekte. Amerika, Almanya, İngiltere, İtalya ve Romanya, Rusya ve 40 ülkeye ihracat yaparak ulusal pazarın yanı sıra uluslar arası pazarda da kendinden sıkça bahsettirmiş ve büyük bir marka değeri kazanmıştır. Türkiye’de büyüme evresine devam etmekte olan Mondi, birçok il ve ilçelerde sürekli bayilik açarak herkesin kaliteli ve konforlu ürünlere sahip olması için son sürat çalışmalarına devam etmekte.

Mondi İletişim Bilgileri
Adres; Mondi Yatak Yorgan San. ve Tic. A.Ş. O.S.B. 4 Cad. No: 12 38070 / KAYSERİ

Mondi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mondi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mondi insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ