Molped İş Başvurusu

1999 yılında Hayat Kimya firması tarafından steril ve hijyenik ortamlarda ped üretimleri üzerine kurulan Molped yerli bir marka olarak üretim hayatına ilk adımını atmıştır. İlk üretim yaptığı yıllarda ultra kalın ped üretimleri yapan firma, sonrasında ise 2004 yılında Molped Daily Care günlük pedlerini piyasaya sürerek iddialı bir şekilde üretimlerini sürdürmüştür. Yoğun bir satış ilgisine kavuşan Molped, ürün gamını genişletmek ve daha kaliteli hizmet verebilmek adına 2005 yılında ise Molped Daily Care Light günlük ped üretimlerini başlayarak piyasaya sürmüştür. Molped bir ilke imza atarak 2007 senesinde üretimini yapmış olduğu tekli sargılı günlük ped üretimlerine başlayarak, günlük pedi poşette taşıma kanununu ortadan kaldırarak yeni bir soluk kazandırdı.

Gelişimini teknolojiye borçlu olan marka, bir süre daha çalışmalarına devam ettikten sonra 2008 senesinde tüketicilere 3 kanatlı molped ulta gece pedlerini üreterek piyasaya sürmüş ve aynı zaman’da ürün gamını yükseltmiştir. Böylelikle bayanların özel günlerine hitap eden geceler için daha rahat geçmesini sağlamaktadır. Akabinde 2009 senesinde ise Molped Daily Care Ultra Light ürün gamını piyasaya 3 farklı seçenekle süren marka, bu alanda bir ilke imza atarak büyüme devam etti. Günümüzde Rusya, Bulgaristan, Moldova, İran, Cezayir, Azerbaycan, Ukrayna ve Romanya gibi büyük Ülkeler gibi 60 ülkeye ihracat yaparak dünyadaki kadınlara daha kaliteli ve hijyenik ped üretimlerini sürdürmüştür.

Molped İletişim Bilgileri
Adres; Mahir İz Caddesi, No: 23, Pk: 34662, Altunizade, Üsküdar, İstanbul

Tel:

0850 200 94 44

Molped Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Molped firmasında kariyer yapabilirsiniz. Molped insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ