Modül Çelik İş Başvurusu

Modül Çelik, demir çelik faaliyetlerine 1987 yıllında başlamış olup, Cenk Karaloğlu ve Gülten Karaloğlu tarafından 2001 senesinde bu alandaki tecrübelerini birleştirerek Yapısal Çelik İmalat sektörü üzerine birleşip günümüzde marka değeri yükselmekte olan MODÜL ÇELİK adı altında firmayı kurarak faaliyetlerine başlamışlardır. Akabinde hukuk bölümünü okuyan ve eğitimini tamamlayan Av. Caner Karaloğlu da sonradan güç birlikteliğine katılarak daha güçlü bir firmanın temellerini güçlendirdiler. MODÜL ÇELİK, Kocaeli iline bağlı Körfez ilçesinde bulunan 70.000 m2 alan üzerine üretim tesislerini kurmuş olup ve ileri teknoloji cihazlar ve makineler ile donattıkları üretim tesisinde çalışan tüm personelleri eğitimli ve eğitim doğrultusunda sertifika sahibi olan alanında uzman kişiler tarafından üretimleri sürdürülmektedir.

Başarılı bir grafik çizen MODÜL ÇELİK, her sene artar talepler üzerine yıllık ortalama 32.000 ton ağırlığında üretim kapasitesi sayesinde ülkemizde alanında öncü ve lider konumda yer almaktadır. Müşteri ilişkilerinde uzman olan ve hem yurt içi hem de yurtdışı kaynaklı danışmanları ile sürekli dünya’nın nabzını tutan kişiliyle, yenilikçi, çağdaş ve teknolojinin trendlerini takip ederek yüksek kalite anlayışı sayesinde ülkenin ve dünyanın alanında hatırı sayılır marka değeri yüksek bir kuruluş olmaya başlamıştır. Ulusal ve uluslar arası arena da göstermiş olduğu hizmetleri ile müşterilerinin güvenini ve ilgisi kazanan MODÜL ÇELİK, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak işlerini sürdüren bir profil çizmektedir.

Modül Çelik İletişim Bilgileri
Adres; Tüpraş Dolum Tesisleri Mevkii Güney Mh. Nizam Sk. No: 13 Körfez – KOCAELİ

 

  • Tel : +90 (262) 351 22 21
  • Fax : +90 (262) 351 23 63
  • E-Mail :info@modulcelik.com.tr

 

Modül Çelik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Modül Çelik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Modül Çelik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ