Modern Tıp Merkezi İş Başvurusu

Sağlık hizmetlerine 14 Şubat 2006 yılında başlayan Modern Tıp Merkezi, kuruluş amaçlarının başında gelen kaliteli sağlık ve hasta memnuniyeti üzerine faaliyetlerine başlamış olup, günümüzde hedefinden şaşmadan ilerlemektedir. Her geçen gün kalitesinden ödün vermeden yükselmekte olan Modern Tıp Merkezi, tıbbi bölümlerini çoğaltarak birçok hastalık üzerine alanında uzman doktor kadrosu ile başarılı bir şekilde sağlık hizmetlerini sürdürmektedir. Bütünleyici hasta memnuniyeti üzerine kurulu hizmet anlayışı ve hasta odaklı tedavi yaklaşımı ile hastalara memnuniyet aşılayan Modern Tıp Merkezi, bu memnuniyeti daha da arttırarak hastalarına en etkili ve hastayı rahatsız etmeyecek şekilde tedavileri uygulamaktadır. Alanında uzman doktor kadrosu ve sağlık personelleri ile merkezi teknolojik donanımları sayesinde hem güler yüzlü sağlık hizmeti sunmakta hem de hastalarının yüzünü güldürerek sağlıklı günlere adım atmalarında yardımcı olmaktadır.

Hastalarına odaklı bir şekilde sağlık hizmetlerini sürdüren Modern Tıp Merkezi, hastaların ve hasta yakınlarının tüm soru ve sorunlarına çözümler üreterek daha verimli ve kaliteli bir sağlık hizmetini almalarında rehber olmaktadır. Hastalar üzerinde uygulanan tedavi sürecinde hastanın huzurunu ve rahatlığını bozmadan en uygun ve modern bir biçimde sağlık hizmetlerini sunmaktadır. Öncelik olarak başarılı ve eksiksiz bir şekilde karşılayabileceği sağlık sorunlarına adım atan Modern Tıp Merkezi, bu sayede hastaların daha hızlı iyileşme süreci ve huzurla tedavi görmelerine sağlamaktadır. Günümüzde hastalar tarafından memnuniyetle seçilmekte olan Modern Tıp Merkezi markalaşma yolunda devam etmektedir.

Modern Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Yeni Çamlıca Mah. Dursunbey Cad. No: 13 Ataşehir / İSTANBUL

Tel: 0 553 911 86 44

E-posta: info@toroslarmoderntip.com.tr

Modern Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Modern Tıp Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. Modern Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ