Modavizyon İş Başvurusu

Modavizyon, 1991 yılında İstanbul’da dünyanın dört kıtasında üretim ve satış şirketlerine sahip Şahinler Holding tarafından kurulmuştur. Modavizyon A.Ş. adı altında üretici firma olarak faaliyetleri göstermekte olan kuruluş, birbirinden farklı tasarımları ile müşterilerinin sürekli tercih edilen markası halini almaktadır. Kendi bünyesinde fantezi kumaş ve örmeler ile birlikte bay, bayan ve çocuk dış giyim sektöründe üretimlerini yapmakta olup çok sayıda müşteri kitlesine sahiptir.

Şahinler Holding kuruluşuna entegre bir şekilde çalışmakta olan Modavizyon bu avantajı ile gruptan aldığı güç doğrultusunda yaptığı iş birlikteciliği sayesinde müşterilerine hem hızlı bir şekilde hizmet vermekte hem de kaliteli ürünlerini daha ekonomik fiyat bazlarında sunmaktadır. Dünyada ve Türkiye’de ki gelişmeler doğrultusunda paralel bir şekilde ürettiği fason modelleri ile uyguladığı konseptlerle yıllık ortalama 5.000.000 adet üretim kapasitesini geçmiş durumda. Üretmiş olduğu kaliteli ürünler sayesinde sürekli markalaşma yolunda büyük ve emin adımlarla ilerleyen Modavizyon, dünya genelindeki en son trendleri takip ederek, ülkemize ve yurtdışına yapmış olduğu üretimler doğrultusunda başarılı bir grafik çizmektedir.

Her sene milyonlarca üretim yapmakta olan Modavizyon yenilikçi, modayı sürekli takip eden, alanında uzman ve tecrübeli tasarımcıları ile birlikte insanlara en son moda trendlerinin üretimlerini gerçekleştirerek uygun fiyatlarla kaliteli ürünler sergilemektedir. Aynı zaman’da binlerce kişiye istihdam sağlayan Modavizyon ve Şahinler Holding, ülke ve dünya ekonomisine de katkıda bulunmaktadır.

Modavizyon İletişim Bilgileri
Adres; Kocasinan Mh. E5 Karayolu Cd. No: 87 PK.33 22030 Merkez EDİRNE

Modavizyon Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Modavizyon firmasında kariyer yapabilirsiniz. Modavizyon insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ