Modalife Mobilya İş Başvurusu

1990 yılında sektöre atılan ve markalaşma dönemine kısa bir sürede giren Modalife Mobilya, Ankara’da bulunan bir atölye içerisinde üretimlerine başlamış ve günümüzde 2 fabrika ve tek bir mağazaya sahip olup, ülke genelinde ise 150’den fazla bayisi bulunmaktadır. Modalife Mobilya aynı zamanda kendine ait 14 lojistik deposu ve bünyesinde 2000’den fazla çalışanı ile dev bir kuruluştur. Günümüzde birçok eve hizmet sunarak markasını büyüten Modalife Mobilya, ürün yelpazesi içerisinde oturma odası takımları, koltuk takımları, yatak odası takımları, genç odası takımları, çocuk odası takımları, yemek odası takımları ve daha birçok ev bölümü ile ilgili modellere kendi markası adı altında hizmetlerini sürdürmektedir. Aynı zaman’da ev tekstili ve ev aksesuarları üzerinde de büyük bir ürün yelpazesine sahip olan Modalife Mobilya bireylerin evlerinin içerisinde konforlu ve huzurlu bir hayat geçirmesine olanak sağlamakta.

En son trendleri sürekli takip eden ve modanın kalp ritimlerini analiz ederek günümüzde birçok kaliteli, kullanışlı ve fonksiyonel mobilyaları uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Müşterileri tarafından büyük bir ilgiye sahip olan firma, müşteri memnuniyetini sürekli en önde tutarak daha kaliteli bir yapıda yaşamlarını sürdürmeleri için sürekli olarak çalışmaktadır.

Günümüzde toplamda 20 ilde 150’den fazla şubesi ile hizmet vermekte olan Modalife Mobilya, ülkenin diğer illerinde yaşayan kişilerin bu kaliteden mahrum kalmamaları için yeni şube projelerini gerçekleştirmektedir.

Modalife Mobilya İletişim Bilgileri
Adres; Saracalar Mahallesi, Saracalar Kümeevleri No: 175 Altınova – Akyurt / ANKARA

Modalife Mobilya Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Modalife Mobilya firmasında kariyer yapabilirsiniz. Modalife Mobilya insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. hüsne AVŞAR dedi ki:

    MERHABA ADIM HÜSNE AVŞAR ANKARA /SİNCANDA İKAMET EDİYORUM.ANKARA DA KURUMSAL OLAN MOBİLYA MAĞAZASINDA 3.5 YIL MOBİLYA SATIŞ DANIŞMANI OLARAK GÖREV YAPTIM.GEÇEN HAFTA AYRILDIM.FİRMANIZDA UYGUN POZİSYONDA İŞ İMKANI VARSA ÇALIŞMAK İSTERİM.GEREKLİ TECRÜBELERE SAHİBİM.İYİ GÜNLER DİLERİM.

  2. SEZGİN dedi ki:

    Merhaba iş arıyorum, mobilya ustasıyım. İzmir Torbalı ayrancılarda ikamet ediyorum, arz ederim.

BİR YORUM YAZ