Mod Hotel İş Başvurusu

Mod Hotel, Türkiye’nin Turizm Otelcilik sektöründe ilk yazılım firması olarak Mod Bilgi İşlem adıyla 1978 yılında kurulmuştur. Sürekli gelişen teknoloji ve şirketin altyapısı bu doğrultuda 1994 yılında Aktif Bilgi İşlem adını alarak, günümüzde Antalya’da hizmetlerine devam etmektedir. 38 yıla aşkındır alan üzerindeki bilgi ve tecrübeleri doğrultusunda 10’dan fazla yazılım program desteği sunmakta olan ve her biri alanında uzman olan yazılım mühendisleri ile hem ülkemize hem de yurtdışında bulunan bayi ağ yapılandırması ile dünya genelinde birçok müşteri kitlesine sahip öncü ve alanında lider bir pozisyonda yer almaktadır.

Referansları arasında yer alan otellerin tümü 4 ve 5 yıldızlı lüks otellerdir. Bunun en büyük başarı nedeni ise, alanında uzman müşteri destek hattı ile müşterilerinin sürekli tüm soru ve sorunlarına anında çözüm sağlamalarından kaynaklanmaktadır. Bu neden sürekli tercih edilmekte ve önerilmekte olan Mod Hotel, günümüz Türkiye’sinde bilişim alanında tüm dünya’da gurur kaynağımız olarak yer almaktadır.

Bünyesinde barındırdığı muhasebe alanı, teknik servis, satış, eğitim departmanı, proje geliştirme(AR-GE) ve yazılım alanına kadar tüm personel ve öğrenci kadrosu tamamen teknolojiye dayalı bir yaşam sürmekte olup, sürekli ileri teknolojiyi takip eden bir bünyeye sahiptir. Birçok yazılım firmasına nazaran her sene yapılmakta olan yenileme aşamasında veya tüm güncellemelerde ücretsiz bir şekilde müşterilerine upgrade hizmeti sunmaktadır. Aynı zaman’da 2002 senesinde oluşturmuş oldukları bir yazılımı web sitelerine entegre ederek turizm sektörü üzerine Personel ve İş arayanlar modülü ekleyerek her sene binlerce kişinin istihdam görmesine olanak sağlamaktadır.

Mod Hotel Kariyer Olanakları
Mod Hotel insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mod Hotel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Sait kurtaran dedi ki:

  Mekanik tesisatçı kaynakçıyim 2005 itibariyle the mekanik ve mardanpalas otellerinde çalıştım iş ariyorum

 2. Sait kurtaran dedi ki:

  Merhaba 2005 2013 marmara oteli 2013 1016 mardanpalas otelinde mekanik tesisatçı kaynakçı olarak çalıştım simdi iş ariyorum

 3. Leyla tekin dedi ki:

  Kayseride iş arıyorum

 4. Sait kurtaran dedi ki:

  Merhaba mekanik tesisatçı ve kazancıyim 2005 2016 the marmara oteli ve mardanpalas otellerinde mekanik tesisatçı ve kazancı olarak görev aldim iş arıyorum

BİR YORUM YAZ