Mobis İş Başvurusu

Hyundai Mobis, %100 yabancı sermaye ile 2012 yılında İzmit/Kocaeli’nde kurulan bir Güney Kore markası olup oto yedek parça ve envanterleri üzerine faaliyet göstermekte olan dünyaca ünlü bir dev marka niteliğini taşımaktadır. İzmit/Kocaeli’nde bulunan Asım Kibar Organize Sanayi bölgesinde bulunan arazi üzerine 2012 yılında atılan temel ile başlayan serüven 2013 senesinde inşaatın tamamlanması üzerine faaliyetlerine ve üretimlerine başlayarak Türkiye’de ki en önemli markaların arasında yer alan dev bir firma olarak yoluna başarılı bir şekilde devam etmektedir. Otomobil dünyasının tanınan büyük bir markası olarak bilinen Güney Kore’nin önemli bir markası olan Hyundai Mobis Türkiye’deki oto yedek parça üretim ayağı ile daha güçlenmiş ve diğer ülkelerde de bunu hayata geçirme projelerine başlamıştır.

Toplam’da 37.500 m2 alan üzerine kurulu olan dev tesisin 14.383 m2 kapalı alan içerisinde sürdürdüğü çalışmaları devam ederek başarılı bir grafik çizmeye devam etmektedir. Alanında uzman personel kadrosu ile ürettikleri radyatör modülü, kokpit, ön ve arka şasi gibi birçok otomotiv parçaları ile Türkiye pazarında da sürekli tercih edilen bir marka değeri kazanmıştır. 600’den fazla kişiye istihdam sağlayan Hyundai Mobis markası Türkiye ekonomisine de destekte bulunan büyük firmalar arasında yer almaktadır. Otomotiv Modül Montaj Hatları Tesisi olarak da adlandırılan dev firma 2015 senesinde yapılan büyük bir sermaye yatırımı sayesinde daha kaliteli işlere imza atmak için projelerini geliştirmeye devam etmektedir.

Mobis İletişim Bilgileri
Adres; Yunus Emre Mahallesi, Köklü Caddesi, No: 29 / A, Yıldırım, Bursa

Mobis Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mobis firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mobis insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ