Mobil Oil İş Başvurusu

1866 yılında kurulan Vacumm Oil Company adıyla sürdürülen serüven 1966 yılında 100. Yılına girmesiyle mevcut olan Mobil adını Mobil Oil olarak değiştirmiş ve faaliyetlerine daha güçlü bir yapı içerisinde sürdürmeye devam etmiştir. 1972 yıllarında resmi olarak ismi Jersey Standart olan ismini Exxon Corporation olarak değiştiren dev firma mobil sentetik otomotiv yağını 1974 yılında piyasaya sürerek istikrarlı ve kararlı duruşunu bozmadan yoluna devam etmiştir. 1975 senesinde ise Beryl A üretme platformunu faaliyete geçirerek Mobil dünya’da bir ilki başararak beton üretimine başlamıştır. Büyük başarıların ardı ardına gelmesiyle gelişimlerinde büyük ilerleyiş gösteren Exxon ve Mobil firmaları 1999 yılında bir araya gelerek karar alınmış ve ortak olarak Exxon Mobil Corporation ismini alarak güçlerini birleştirerek alanında lider ve öncü bir yapıya imza atmışlardır.

Birçok sponsorun bu dev markaya yatırımlarda bulunması üzerine girişimlerde bulunan bu dev marka, sera gazı emisyonlarında oldukça düşük bir şekilde emici özelliği taşımakta olan ve tüm enerji taleplerini karşılayacak bir sistem yaparak GCEP adlı projesini hayata geçirmiştir. Akabinde başarıların ardı ardını kesmemesi ve daha da büyüme projelerine odaklanan Exxon, Qatar Petroleum ve birkaç büyük marka ile daha birlikte atılımlar yaparak günümüzde dünyanın en büyük birleşik olmayan gaz sahasını daha da genişleterek tek bir elden dünya genelinde en büyük sahaya sahip olma özeliğini taşımaktadır.

Mobil Oil İletişim Bilgileri
Adres; Pakpen Plaza Halk Sokak No : 40-44 34734 Kozyatağı / İSTANBUL

Mobil Oil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mobil Oil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mobil Oil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ