Mobesko İş Başvurusu

Mobesko, Türkiye’nin farklı illerinden ve ağırlıklı olarak Kocaeli’nde bulunan toplam’da 92 girişimci iş adamı tarafından kurulmuş büyük bir mağaza zincirine sahiptir. Plan ve proje bazında karar verilen sürece 2006 yılında oluşturulan fikir doğrultusunda sonucu varılarak 2010 yılının Mayıs ayında ticaret hayatına atılmış ve günümüzde büyük bir marka değeri kazanarak yoluna devam etmiştir. Genellikle ev eşyaları üzerine odaklı satış hizmeti sunmakta olan Mobesko ofis mobilyaları, banyo aksesuarları, halı, mefruşat, ev tekstili, mobilya, aydınlatma aksesuar çeşitleri, beyaz eşya modelleri, mutfak ve evin daha birçok bölümü için çeşitli eşya ve aksesuarları modern bir yapıda kurdukları mağazacılık konsepti ile ulusal markalarında ağırlıkta olduğu bir oluşumdur.

Yenilikçi ve çağdaş iş konseptinin içerisinde yer alan projede 92 adet mağazanın bulunması ve aynı zaman’da alışveriş yapmak isteyen kişiler için düşünülmüş kafe, restoran, büfe ve diğer ihtiyaç konusu tüm alanların oluşturulması ayrıca 750’den fazla araç park etme alanı ile açık ve kapalı otopark imkanını da sunmaktadır. Bünyesinde barındırdığı 92 mağaza ile Türkiye ekonomisine destekte bulunan Mobesko’ya ait mağazaların büyüklüğü ise her biri 4 katta oluşmakta olup her katı 400 m2 üzerinden toplam’da 1600 m2 alan üzerinden hizmetlerini sürdürmektedir. Her mağazası bir bütün olarak tüm çeşitlerin aynı konsept ile müşterilere arz edilmesi müşterileri tarafından sürekli tercih edilen bir marka değerini kazanmıştır.

Mobesko İletişim Bilgileri
Adres; Köseköy Mahallesi Ankara Caddesi No: 267 Kartepe KOCAELİ

Mobesko Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mobesko firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mobesko insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ