MNG Vagon Fabrikası İş Başvurusu

MNG Vagon Fabrikası 2013 yılında uluslar arası arena da raylı sistem ekipmanlarının üretim alanında ki lider markası olan CSR ve ülkemizin yerli markası olan MNG Holding tarafından kurularak faaliyetlerine başlamıştır. Ortak olarak imzalanan kuruluş anlaşması üzerine iki dev marka işleyişlerini profesyonel ve aralıksız olarak müşterilerinin sorularına anında yanıt vererek sevkiyatlarını başarılı bir şekilde sürdürmüştür. Ankara’nın Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan 108.000 m2 alanı üzerine yaklaşık 100.000.000 dolarlık yatırım ile dev tesisini kuran MNG Vagon Fabrikası, yıllık bazda şehirler arası raylı araçlar üzerine 200’den fazla, 100’den fazla’da lokomotif üretimi gerçekleştirme başarısına erişmiştir. Henüz yeni bir marka olmalarına rağmen büyük kapasitede üretim sergileyen dev marka Türkiye’nin yanı sıra birçok dünya ülkesine de hizmetlerini sunmuş ve bu doğrultuda başarılı bir grafik sergilemiştir.

Dev marka üretim yelpazesi içerisinde hafif raylı trenler, şehirler arası banliyo trenleri, elektrikli lokomotif üretimi ve aynı zaman’da bunların bakım ve onarım işlemlerini de bünyesinde var olan servis alanlarında gidermektedir. Aynı zaman’da gelen bu üretim başarılarının hemen ardından hızlı tren üretimi ve enerji depolama özelliğine sahip hafif raylı araç üretimleri ile bakım ve onarım hizmetlerini sunmuştur. Gövde, lojistik, montaj ve statik test alanlarının bulunduğu tesis tamamen son teknoloji ile donatılmış modern bir mimari yapı içerisinde yer almaktadır. Birinci sınıf kaliteli donanım tesislerinden oluşan dev üretim alanı birinci sınıf ray ve vagon sistemleri üzerine üretimlerini başarılı bir şekilde sürdürerek birçok kişiye istihdam sağlamış ve aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça katkıda bulunmuştur.

MNG Vagon Fabrikası İletişim Bilgileri
Adres; 1. O.S.B. Nahcivan Cad. No: 3 Sincan Ankara

MNG Vagon Fabrikası Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda MNG Vagon Fabrikası fabrikasında kariyer yapabilirsiniz. MNG Vagon Fabrikası insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gökhan dedi ki:

    Vagon yapımı ben Gökhan demiryolunda daha önce çalıştım eyer isci lazım ise

BİR YORUM YAZ