MMK Metalurji İş Başvurusu

Dünya’nın metal üretim alanına dayalı olarak projelendirilen MMK Metalurji, 1932 yılında Rusya’nın Magnitogorsk şehrinde yer alan Ural dağlarının muhteşem manzaralı eteklerinin altında kurulmuş dev bir üretim tesisidir. Rusya pazarında metal üretimi alanına dayalı lider konumunda yer alan MMK Metalurji, aynı zaman’da dünyanın en büyük metal üretim imalatçıları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Köklü bir geçmişe sahip olan marka yıllardır aynı kalite ve özveri içerisinde sürdürdükleri başarılı faaliyetleri sonucu kısa sürede tanınmış ve dünya metal üreticileri markaları arasında ön sıralarda yerini almıştır. Yıllık bazda yaklaşık olarak 15.000.000(milyon) ton sıvı çelik üretimi gerçekleştiren MMK, var olan hurdalardan ve demir cevherleri ile katma değerli ürün imalatlarını başarılı bir şekilde gerçekleştiren dev bir firmadır. Tam döngülü bir yapıya sahip olan üretim tesisi, aynı zaman’da dünya kalitesi standartları altında üretimlerini gerçekleştirerek modern ve ileri teknolojiyi destekleyen bir marka olarak bilinmektedir.

Üretim tesislerinin altyapısı tamamen üstün teknoloji ile donatılmış ve modern bir mimari yapı içerisinde üretimlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmiştir. Türkiye’nin birkaç şehrinde de üretim alanları bulunan MMK, dünya geneline sunmuş olduğu kaliteli iş potansiyeli ile müşterileri tarafından daima ilgi görmüş ve bu doğrultuda sürekli tercih sebebi olmuştur. Aynı zamanda sanayi tesisi alanında sıfırdan kurulan fabrikaları ile Türkiye’nin en büyüğü olarak bilinmektedir. Binlerce kişiye istihdam sağlamakta olan marka, aynı zaman’da Türkiye ve dünya ekonomisine de destek olmaktadır.

MMK Metalurji İletişim Bilgileri
Adres; ÖZERLİ MAHALLESİ, ALPARSLAN TÜRKEŞ BULVARI NO: 342/91 31600 DÖRTYOL / HATAY

MMK Metalurji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda MMK Metalurji firmasında kariyer yapabilirsiniz. MMK Metalurji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Feyzullah boğa dedi ki:

    Merhaba mmk metalurji çalışmak istiyorum isdeyimlerim tavanci vinci kaynak montaj imalat bakim çelik hasir işlerinde çalıştım suanda bosdayim sizinle çalışmak isterim çünkü ihtayacim var haberimizi bekliyorum slm

BİR YORUM YAZ