MKE İş Başvurusu

MKE, 1940’lı yıllarda henüz ismini almamışken dünya çapında en kaliteli namlu çeliği ve namlularını üreterek 1950 yılında MKE ismini alarak ilk faaliyetlerine ilk uçak imalatlarını gerçekleştirmiş ve başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmüştür. Aynı zaman’da gerçekleştirdiği tarihte ihracat başarısını da gösteren MKE, bu alanda Türkiye’nin gururu olarak büyük başarıların ardı ardına gelmesini sağlamıştır. Demiryolları için hammadde ve çelik sac mamulleri ile pirinç üretimini Türkiye’de ilk olarak MKE başarmıştır. Açılı Makine ve Kimya Endüstri Kurumu olarak adlandırılan MKE, yıllık program çerçevesinde günümüzde ürettiği envanterler arasında her türlü silah üretimi, patlayıcı maddeler, teçhizat ve ek malzemeler, mühimmat ve imalat sanayi alanın dayalı bir çok madde üreterek Türkiye’nin göz bebeği olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir.

Mimari binası ve son teknoloji cihazlar ile üretilen iç alanlarda tamamen profesyonel ve alanında uzman personel kadrosu barınmaktadır. Kendi bünyesinde oluşturduğu ve çok sayıda mühendislerin oluşturduğu özel AR-GE departmanı sürekli olarak yeni projeler ve aynı zaman’da var olan projeleri daha kaliteli bir yapıya kavuşturmak adına sürekli işleyiş içerisindedirler. Türkiye’nin makine ve kimya endüstrisi üzerine oldukça büyük bir isme sahipliği ile bilinmesinin yanı sıra, birçok dünya ülkesinde de tercih edilen marka değerini taşımaktadır. Tüm bunların yanı sıra bünyesinde barındırdığı personellere istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de oldukça destek vermektedir.

MKE İletişim Bilgileri
Adres; Dögol Cad.No:4. Yenimahalle Tandoğan 06330 ANKARA

MKE Kariyer Olanakları
MKE bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için kurum insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. MKE insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Şenol eser dedi ki:

    Acil işe ihtiyacım var temiz disiplinli çalışkan biriyim yardımcı olursanız çok sevinirim aeo

BİR YORUM YAZ