Mitsubishi Klima İş Başvurusu

Mitsubishi Klima, 1921 yılında Japonya’nın modern gelişimi üzerine karar verilen bir hikaye ile projelendirilerek kurulan ve günümüzde otomobil kadar dev bir klima markası olarak ta tanınmakta olan büyük bir marka değerine sahiptir. İlk etapta transatlantikler için gerekli elektrik motorları üreten Mitsubishi Shipbuilding Co., akabinde adını 1921’de Mitsubishi Electric Corporation olarak değiştirmiş ve faaliyetlerini yeni bir isim adı altında tekrardan başlatmıştır. Kurulduğu sene tüketici sektörüne dayalı hit ürün ve elektrik fanları üreterek piyasaya giriş yapmış ve başarılı sonuçlar alarak 1930 senesine kadar aynı zaman’da tren yolu trafo yapımında kullanılacak ekipmanların ihalelerini alarak güçlü bir altyapı oluşturmuştur. Bu seneler içerisinde kendini farklı projelere adayan marka yürüyen merdiven ve asansör alanına dayalı üretimlerini de başarılı bir performans sergileyerek kendini göstermiştir.

1960 yılında ülkesi olan Japonya’nın en yenilikçi ve en başarılı markası olarak gösterilen Mitsubishi 20 sene boyunca kendi markası adı altında ürettikleri klima, ileri klima sistemleri, bilgisayar, otomobil elektronikleri ve daha birçok ürün üzerine üretimler göstererek dünyaya çeşitli teknolojik cihazlar sunmaya devam etmiştir. Özellikle’de Mitsubishi Klima sektörüne dayalı oldukça başarılı ve kaliteli ürünler üreterek, günümüzde tüm dünyaya sunmuş oldukları kaliteli hizmetler ile anılmaktadır. Üstün teknoloji ile donatılan Mitsubishi klimaları, Türkiye’de de oldukça rağbet gören bir marka olmasının yanı sıra, tüm dünya ülkeleri tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilmekte olan bir markadır.

Mitsubishi Klima İletişim Bilgileri
Adres; Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Alpay İzer Sok. No: 4 Bakırköy / İstanbul

Mitsubishi Klima Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mitsubishi Klima firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mitsubishi Klima insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Yakup dedi ki:

    34 yaşındayım is tecrübem kaynak Portif montaj sizinle çalışmak isterim hayirli olsun

  2. enes paşa dedi ki:

    Merhabalar klima siva alti tesisatı yapıyorum 10yil tecrübe vardır

BİR YORUM YAZ