Mitaş İş Başvurusu

1955 yılında enerji telekomünikasyon alanına ve aynı zaman’da aydınlatma sektörleri üzerine üretim sağlamak amaçlı kurulan Mitaş Enerji ve Maden İşleri Türk A.Ş. olarak faaliyetlerini günümüze kadar ilerleyen kaliteli performansı sayesinde farklı alanlarda da boy gösteren köklü bir kuruluştur. Sürekli kendini geliştiren dev bir marka olma yolunda ilerleyen Mitaş, alanına dayalı olarak çelik direk, yapı, aksesuar tasarımları ve galvaniz kaplamalarının üretimini sağlayarak kendini ispatlamış dev bir marka olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana insan ve teknoloji üzerine başarılı faaliyetler gösteren Mitaş, bu alana yönelik kendini ispatlamak adına ürün kapasitesini yüksek dereceye ulaştırmış ve aynı zaman’da ürün yelpazesini oldukça geliştirmiş bir marka değerini taşımaktadır.

Günümüzde üretim sağladığı ürün yelpazesini dünyanın 5 kıtasına yayarak ihracatlar sergileyen Mitaş, dünya genelinde 125’ten fazla ülkeye başarılı bir şekilde ürün ihracatı yapmaktadır. 80’den fazla alanında uzman mühendis ve 2000’e yakın profesyonel personel kadrosu ile daima kaliteli bir işleyiş içerisinde sürdürülebilir potansiyel sarf etmektedir. Modern mimari yenilenen 42.000 m2 alana sahip tesislerinde yıllık bazda 90.000 ton çelik konstrüksiyon imalatı sağlamaktadır. Aynı zaman’da bu tesislerde galvaniz alanında 150.000 ton’dan fazla üretim kapasitesine sahiptir. Yıllardır müşterilerine kusursuz hizmet sunan dev marka, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak, daha kaliteli ve daha özverili bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Binlerce kişiye istihdam sağlayan Mitaş, aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça katkı sağlamış bir marka olarak günümüzde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Mitaş İletişim Bilgileri
Adres; Eski Güvercinlik Yolu 113 Gazi 06560 Ankara

Mitaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mitaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mitaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ