Mitaş Galvaniz İş Başvurusu

Enerji ve direk sistemleri alanına dayalı olarak 1955 senesinde Ankara’da kurulan Mitaş, ülkenin aydınlatma, GSM direkleri, reklam direkleri, cıvata, nakil hattı, somun imalatı ve sıcak daldırma gibi birçok alana yönelik faaliyetler sürdürmektedir. Mitaş Galvaniz 42.000 m2 alanı kapalı 82.000 m2 açık alanı ile birlikte toplam’da 124.000 m2 alana sahip dev bir tesis üzerinden faaliyetlerini ilk günkü azim ve kalite içerisinde gerçekleştirmeye devam etmektedir. Türkiye’nin en büyük Galvaniz ocağına sahip olduğu gibi, bununla birlikte toplam’da 4 galvaniz ocağına sahiptir. Yıllık bazda sektörüne yönelik olarak tesislerinde 60.000 ton galvanizli çelik direk üretimini yanı sıra, aynı zaman’da yıllık 250.000 ton bazında da galvanizleme kapasitesinde sahiptir.

Kocaeli ilinde bulunan Türkiye’nin en büyük yüksek sıcak daldırma galvaniz kaplama alanına sahip marka olarak faaliyetlerini sürdüren Mitaş, aynı zaman’da ülkenin en modern sıcak daldırma galvaniz tesisi olarak ta bilinmektedir. Modern tesislerinde ileri teknoloji ile birlikte birleşim sağlayan faaliyetlerin tümü yüksek kalite ve başarılar ile sonuçlanmaktadır. Bu başarılı faaliyetlerin akabinde müşterileri sürekli tercih etmekte ve memnun kalmaktadır. Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören Mitaş Galvaniz, 6.000 m2 kapalı alan ve 14.950 açık alan üzerinde Kocaeli şubesi üzerinden sıcak daldırma galvaniz hizmetlerini sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana hep kaliteli projeler üzerinde faaliyet sürdüren Mitaş, çok sayıda personel istihdam ederek aynı zaman’da ülke ekonomisine de destek olmaktadır.

Mitaş Galvaniz İletişim Bilgileri
Adres; ASO 2. ve 3. Organize Sanayi Bölgesi, Alcı OSB Mahallesi 2001. Cadde No: 20 Temelli – Ankara

Mitaş Galvaniz Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mitaş Galvaniz firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mitaş Galvaniz insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ