Misbis İş Başvurusu

Misbis, 1995 yılında çikolata, gofret, bisküvi ve şekerleme sektörüne dayalı olarak aile şirketi bünyesinde kurulan bir şirkettir. Faaliyetlerine İstanbul’da çikolata ve gofret üretimlerini üzerine sürdüren Misbis, bisküvi ve şekerleme ürünlerinin üretimini de Gaziantep’te bulunan modern mimariye sahip ve son teknolojiye dayalı tesislerinde sürdürmektedir. Yıllardır başarılı bir şekilde muhteşem tatlara imza atan Misbis, gelen başarılar ve talepler üzerine her iki fabrikayı 2005 senesinde bir araya getirerek tüm faaliyetlerini tek elden İstanbul’da üretimlerini yaparak müşterilerine hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeyi devam ettirmiştir. Tamamen sağlıklı ve hijyenik ortamlarda üretimi yapılan ürünlerin tamamı HACPP Gıda Güvenilirlik Sistem Belgesi ve ISO 9001 Kalite ve Sistem Sertifikalarına dayalı olarak onaylı bir şekilde üretimlerini sürdürmektedir.

Türk şekerleme ve çikolata imalatı yapan firmalar arasında en lezzetli çikolata, sakız ve şekerleme ürünlerinin üretimini yaparak ülke geneline sunmuş olduğu tatlar sayesinde sürekli tercih edilen bir marka değerine sahiptir. Öncelikli olarak müşteri memnuniyetini ve üretim alanında göstermiş oldukları kaliteli işleyiş standartlarını göz önünde bulunduran marka, bünyesinde barındırdığı AR-GE departmanı sayesinde müşterilerine sürekli lezzetli ve eşsiz tatları sunmak için sürekli çalışma halindedir. Avrupa, Ortadoğu, Orta Asya ve Amerika gibi kıtalarda bulunan 70’den fazla ülkeye ihracat yaparak ülkenin yanı sıra dünyaya da tatlarını sunan Misbis, aynı zaman’da binlerce kişiye istihdam sağlayarak ülke ve dünya ekonomisine katkıda bulunan dev bir marka değerine sahiptir.

Misbis İletişim Bilgileri
Adres; Selimpaşa Sanayi Bölgesi Araptepe Mevkii 5007 Sok. No: 10 PK. 34930 Silivri – İstanbul

Misbis Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Misbis firmasında kariyer yapabilirsiniz. Misbis insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ