Misaş İş Başvurusu

1994 yılında kurulan ve günümüze kadar perakendecilik sektörüne dayalı olarak marketler zinciri oluşturan Misaş, 2010 yılında KÜÜM Gıda A.Ş Genel Müdürlüğü ve Lojistik Merkezi bünyesine katılarak gücünü büyütmüş ve faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmiştir. Elazığ’ta bulunan 25.000 m2 alan üzerinde faaliyetlerini sürdüren KÜÜM Gıda, son yıllarda yapmış olduğu büyük yatırımlar sayesinde dev bir şirket profili oluşturarak hızlı bir şekilde büyüme evresine girmiştir. Yapılan yatırımlar neticesinde bünyesindeki çeşitliliği arttırma projelerine dayalı olarak Misaş Marketler Zinciri’ni bünyesine katmış ve daha geniş çaplı bir market konsepti oluşturarak 54’ten fazla şubeye sahip olmuştur. Günümüzde Elazığ merkez’de 48, Kovancılar ilçesinde 2, Karakoçan ilçesinde 1 ve 3 adet markette Tunceli’de başarılı bir şekilde faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Misaş, 54 şubesiyle kurulduğu günden ve KÜÜM Gıda bünyesine katıldığından bu yana kaliteli işleyişinden hiçbir zaman şaşmayarak şirket profilini ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutacak hizmetlerde bulunmuştur. Günümüzde şubelerinin sayısını yükseltmeye karar veren KÜÜM Gıda, Misaş Marketler Zincir’ini daha fazla kişiye hitap edebilmek adına birçok ilde proje hazırlıklarını sürdürmektedir. 500’den fazla personelin istihdam gördüğü Misaş, konumuna dayalı olarak bölgesinin ve aynı zaman’da ülke ekonomisini de katkıları yüksek derecede seyir göstermekte. Yüzlerce çeşit ürün yelpazesi ve aynı zaman’da güler yüzlü personel kadrosuyla müşterilerin uğrak alışveriş mekânı olarak tercih edilmektedir.

Misaş İletişim Bilgileri
Adres; DİYARBAKIR YOLU 13. KM. Akçakiraz / ELAZIĞ

Misaş Kariyer Olanakları
Market insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Misaş Marketlerde kariyer yapabilirsiniz. Misaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ